Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Honnan tudom kideriteni...

Szim44 kérdése:

Honnan tudom kideriteni vizsgálatok nélkül hogy milyen származású vagyok?

Figyelt kérdés
NEmrég amikor tesom unatkozott és kisminkelt azt mondta hogy olyan a szemem mint egy ázsiaié...utánna anyum egyik ismeröse akinek ázsiai a férje meg a gyereke is azt mondta h nagyon ojan afejformám a szemem a hangom is mint egy igazi ázsiaié...csak a hajam meg szőkésbarna...neten is lehet családfakuatást végezni???volt valahol talán egy ázsiai ősöm???

2013. dec. 29. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
magyarországon elég sokmindenkinek vannak mongol ősei, még a nagymagyarkodó kopaszoknak is, ez annyira nem egyedi eset, simán előfordulhat.
2013. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Azt semmiféle vizsgálattal nem lehet megállapítani, hoyg milyen származású vagy!!!

Mellesleg a magyar népesség egy része eredetileg Közép-Ázsiából származik, ahol ázsiai tipusú emberek éltek. De azóta gyakorlatilag mindenféle nemzetiség (sváb, szláv, stb) keveredett mindenkibe, olyan ember nincs MO-on, aki tiszta magyar/szláv/sváb, stb lenne.

2013. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan DNS-vizsgálat, aminél ha beküldesz egy mintát azt kielemzik, és egy globális adatbázis segítségével kiderítik, hogy a föld melyik táján élő emberekével mutat hasonlóságot. Szóval, ha tényleg van benned valami ázsiai beütés, akkor ezzel elvileg kideríthető.

Ez a vállalkozás például ilyesmivel foglalkozik: [link]

2013. dec. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez a helyzet. Engem már néztek japánnak, néztek indiánnak, meg indiainak is...bár nekem kreolosabb bőröm van, sötét hajam és sötét szemem, na de azért nem fekete, csak barna. De azt mondja mindenki, hogy az indiaira, meg az arabra hajazok a legjobban. Biztos volt valami keleti ősöm. Bár tudom a családfámat és max lengyel vér van bennem. Úgyhogy lehet, hogy "véletlenül" így lettem összerakva, mert minden ősömtől pont ezeket a géneket örököltem.
2013. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
ojan?! afejformád?? Hűha!
2013. dec. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek...és igen olyan a fejformám vagyis olyan kerek
2014. jan. 6. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
bennem is van ázsiai vonás, csomóan félvérnek néznek Nyugat-Európában. szerintem szépek az ázsiai vonások, én büszke vagyok a keleti kinézetemre
2014. febr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!