Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennyibe kerül, ha egy vállalk...

Mennyibe kerül, ha egy vállalkozást megbízok családfa kutatással?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Több tényezőtől függ, például hogy meddig akarod visszavezetni, és mennyire szerteágazó a családfád. Nem mindegy, hogy a fél országot be kell járni, vagy elég csak beülnie a központi plébániára és két nap alatt megvan minden szükséges adat.

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2014. jan. 20. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én velük csináltattam: [link]

Nekem nagyon tetszett az, hogy nem erőltettek rám semmit. 3 árajánlatot is adtak. Nem kérdezték, hogy mennyit tudok rá szánni, szóval nem turkáltak a zsebemben, de mégis adtak rá lehetőséget, hogy válasszak az árak között.

Maximum árakat mondanak, és kötöttek velem megbízási szerződést is! Ez nagyon fontos, mert abban benne volt, hogy annál az árnál, amit én elfogadtam árajánlatként, nem kérhetnek többet.

Szóval korrektek, nagyon. és gyorsak is!

2014. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok... A maximum árat úgy értettem, hogy amit megadnak árat, annál csak alacsonyabb lehet a végösszeg, több nem. És ez nekem nagyon tetszett, mert nem zsákbamacska volt.

Én kértem másoktól is árajánlatot, de mindkét cég ködösített. "80-és 120 ezer között állna meg". Pff...azért nem mindegy!

ők meg megmondták, hogy max ennyi, vagy ennél kevesebb. Szóval érted...

2014. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!