Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményetek a Fahéj,...

Mi a véleményetek a Fahéj, Gyömbér, Balzsam, Sáfrány, Színes, Amondó, Sudár vezetéknevekről?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 15:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szépek!
2014. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

A vezetéknév adott, azzal nem sok mindent lehet kezdeni.

Nem megszokott nevek, talán Sudár vezetéknevű emberrel találkoztam eddig. Többit még nem hallottam. De nem cikik.

Csak nem valami nagyon fura keresztnevet kell hozzá választani.

2014. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen mesejátékot írsz? Ahhoz kellhetnek vezetéknevek, ahhoz jók.

-Amondó vagyok

2014. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi erővel hívhatnánk a gyereket Szekrénynek vagy Villanypóznának is. Habár belegondolva egész jól fog hangzani amikor 15-16 év múlva az ifjú titánok azzal fognak menőzni, hogy Sáfrányos, Balzsamos, Fahéjas, vagy Gyömbéres lett a farkuk.
2014. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja hülye vagyok, vezetéknév... az Amondó az gáz. A többi annak viszont nem rossz.
2014. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem keresztnevet akartál írni? Merthogy ezek mind anyakönyveztethető keresztnevek.


Ha erre vonatkozott a kérdés: nekem nem tetszik egyik sem. Fűszerekről elnevezni a gyereket? Vagy egy kozmetikai termékről?

2014. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
gáz!
2014. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mustafa33 ***** válasza:
Az, hogy kitaláltad.
2014. jún. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Giccs! Eszembe sem jutna ilyen nevet adni a gyerekemnek. Ugyanígy vagyok a Dzsennifer, Kevin és hasonló jövedék nevekkel. Irritál. Vannak régi, szép magyar keresztnevek. De ez csak az én véleményem. Én is valószínüsítem, hogy keresztnévről beszélünk.
2014. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 zsiroka válasza:

Szia!


Ha keresztnévre gondoltál: én mindig úgy próbáltam nézni a neveket, hogy mögé illesztem, hogy "néni, bácsi", gondolva a későbbiekre. Elképzelem, hogy tanár vagy orvos, és akkor hogy fog hangzani. Pl. van nálunk egy orvos, Pálmai Pálma... hát gratulálok a szüleinek:))


Most én fiúneveket keresek a kisfiamnak, és nézegettem a lehetőségeket, meg is találtam az igazit: RÓMEÓ DZSÚLIÓ (jó csak viccelek:))


Szóval vannak nagyon szép modernebb nevek is, de jól gondold meg. Anyuék az öcsémnek majdnem a Manó nevet adták. Szegény öcsém pedig elég alacsony növésű lett, ráadásul most menedzser... ilyen névvel elég ciki lenne.

2014. jún. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!