Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Az én családomban a nagymamám...

Az én családomban a nagymamám testvérének nincsen gyereke, sem az anyukám testvérének. Most a nővéremnek van gyereke. Félek, hogy nekem sem lessz gyerekem előfordulhat vagy még van esélyem? 27éves vagyok.

Figyelt kérdés

2014. okt. 2. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy miért nincs.

Amúgy még ha valami öröklődő betegségről lenne szó, akkor is eléggé valószínűtlen, hogy így öröklődne.

2014. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed? Akkor kell kételkedni, ha egy éves "próbálkozás" után sem esik teherbe valaki. Előre ne idegeskedj, nem tesz jót. Sok sikert!
2014. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha akarod, akkor valószínűleg lesz gyereked. ("lesz" - egy sz-vel!!!)


Simán lehet, hogy azért nincs az említett személyeknek, mert nem is akartak.

2014. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 2. 13:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Az öröklődő betegségek általában nemek szerint (pl csak férfiakat vagy csak nőket érint), generációk szerint (pl minden második generáció) vagy hasonló logikus rendszer alapján öröklődnek. Olyanról még nem hallottam, hogy minden generációban egynek lehet gyereke, amelyik gyorsabb, a másiknak már nem. Kizárt.
2014. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Félsz, hogy olyan betegség van a családban, ami csak a nők egy részében öröklődik? Ez azért elég irreális.


Ha évek óta próbálkoztok, akkor menjetek orvoshoz. Ha nincs barátod, mondjuk évek óta, és nincs is rá kilátás, akkor mondjuk a kiállhatatlan természet persze öröklődhet.


Nálunk a nagyim 9 testvéréből csak 4-nek volt gyermeke (azoknak nem volt, akik Bp-re költöztek), de nem meddőségi, hanem civilizációs okokból. Szóval ennyi erővel, nekem se lesz, mert Bp-i vagyok.:))


27n

2014. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félni kérdező,nem vagy lekésve semmiről. Keress egy komoly férfit és hajrá:)
2014. okt. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélgettél velük, hogy miért nincs gyerekük?
2014. okt. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!