Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha felnőtt gyermekét éri...

Ha felnőtt gyermekét éri baleset, akkor is a legtöbb szülő rohanna a kórházba?

Figyelt kérdés
Szóval ha felnőtt gyerekét érné baleset, a szülő mindent otthagyva rohan a kórházba? Tehát nem kicsi gyereket, de úgy hogy munkahelyről, akárhonnét?

2014. okt. 15. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Most te tudnál úgy tovább dolgozni, hogy az előbb hívtak, hogy a gyerekedet átment egy IFA?
2014. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ez attól függ mi baja, mert ha pl csak eltörte a kezét akkor nem rohannék mindent félbehagyva, de viszont ha autóbaleset, nagyon probléma akkor igenis mennék!
2014. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez természetes. Rohannék a szüleimért, testvéremért és a közeli barátaimért is AZONNAL. Ha csak egy lábtörés, akkor is. Ha akarnék sem tudnék másra koncentrálni.
2014. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Attól függ miért hol?

Munkahelyen nagyon sokan azt sem engedhetik meg hogy táppénzre menjenek ha ő beteg,nemhogy ha a gyerek mondjuk megvágta az ujját már összevarrták vagy bármi kisebb baj ő rohanjon.

2014. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Borda és comcsonttörés, rengeteg vérveszteség, igen autóbaleset volt.
2014. okt. 15. 17:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.... Én másik városban lakom a szüleimtől, 22 éves vagyok, de ha baleset érne vagy kórházba kerülnék, anyu és apu is jönne, amint tudna. Gyanítom félórán belül már a kocsiban ülnének.

De ez igaz lenne akkor is, ha velük történne valami. Rögtön kocsiba ülnék és mennék.

2014. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy rohannék
2014. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, téged baleset ért, én nem mentek a szüleid? Mi ihlette a kérdést? Alapállapotban szerintem mindenki rohanna a gyerekéhez (is)! Volt valami mentesítő körülmény, amiért nem tudtak menni?
2014. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL rohannék, mindent eldobva.
2014. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Autóbaleset? Természetesen rohannék, de azonnal.
2014. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!