Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg lehet még szobafogságr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet még szobafogságra ítélni és eltiltani a barátjától egy 18 éves felnőtt nőt csupán egy apró baleset miatt?

Figyelt kérdés
A múltkor egy kicsit túlzásba vittük a borozást és elég durván csináltuk utána barátnőméknél. Mindkettőknek nagyon jó volt, de sajnos az ágy megsínylette. Mikor az apja számon kérte, hogy mi történt kiszedte belőle, hogy mi volt az este. Azóta nem mehetek a közelébe se, mert "állítólag" egy állat vagyok, félreismert és mikre vagyok képes a lányával. A lánya pedig szobafogságot kapott, mert felelőtlenül viselkedett és sokat megenged magának és ez addig fog tartani, míg nem szakítunk. Most mi tévő legyek? Van rá esély, hogy megbocsájt? Nem az ágy miatt akadt ki, az már meg is lett javítva. Nagyon szeretjük egymást és nem akarunk szakítani.

2014. aug. 5. 02:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ezek a mai fiatalok! hihetetlen! már dugnak is!
2014. aug. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
18 éves korodban mit csináltál? És nem azon akadt ki, mert már többször is voltunk együtt.
2014. aug. 5. 02:07
 3/22 anonim ***** válasza:
35%

bezzeg az én időmben...

egyébként meg igen, az apja megteheti (bár jogilag már nem kötelezheti semmire), más kérdés, hogy helyes-e egy 18 évest ilyen szinten irányítani még

2014. aug. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Te mit éreznél ha a 18éves lányodat annyira megrakták volna, hogy szétesett alatta az ágy?:D Amúgy a kérdésre válaszolva nem, nem lehet szobafogságra ítélni egy 18 éves felnőtt lányt. Szóval nem értem, hogy a lány miért nem jön ki abból a szobából... Ha akkor vadállat lenne az apja, hogy minden áron "fogva tartaná" ott, akkor szerintem már te se élnél.(az ágyas sztori miatt):D
2014. aug. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Elköltözhet hozzád
2014. aug. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Normális választ is kaphatnék, amire zöldet is adhatok vagy kezdődik a trollkodás?
2014. aug. 5. 02:12
 7/22 anonim ***** válasza:
56%

Álszent idióták sajnos mindenhol vannak.

És sajnálom szegényt, hogy adatott meg, hogy normális szülei legyenek.

Az meg, hogy kettőtökkel mi lesz... könyörgöm, felnőttek vagytok...

2014. aug. 5. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az elköltözésről beszéltünk, de még nem szeretne.

Ha a lányom 18 lenne és szétesne alatta az ágy egy ilyen dologban, nem dicsérném meg, de tudom, hogy milyenek a fiatalok és hogy nagy bennük a hév, ha szerelmesek.

2014. aug. 5. 02:14
 9/22 A kérdező kommentje:
Addig amíg nem bántalmazzák, addig nem szólnék bele a magánéletébe, ha tudnám, hogy tényleg szerelmes és a partnere is komoly szándékkal jelentkezik.
2014. aug. 5. 02:19
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Tök mindegy, hogy te mit csinálnál a még nem létező gyerekeddel. Ő viszont így tartja helyesnek, az az ő háza, az ő lánya. Majd te másképpen csinálod. Milyen alapon akarod megmondani egy 50-es embernek, hogy hogy nevelje a lányát?
2014. aug. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!