Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tudhatnék meg többet az...

Hogy tudhatnék meg többet az apukámról?

Figyelt kérdés
7éves voltam mikor az apukám meghalt. Nem nagyon tudtam megismerni őt. szeretnék megtudni róla pár dolgot. Fiatalkoráról, hobbijairól.. hogy induljak neki a kutatásnak? Már Apu barátaira se emlékszem, anyu nem beszél róla, és Sopron, ahol éltünk többezer km-re van tőlem.
2010. jan. 28. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz most? Azért kérdezem, mert azt írtad, hogy Sopron több ezer km-re van tőled?
2010. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A második mondatot nem kérdésnek szántam.
2010. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amerikába lakok a nővéremnél.
2010. jan. 28. 17:22
 4/7 A kérdező kommentje:
De csak mostohatesó, ő se ismerte Aput
2010. jan. 28. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Rokonok? Esetleg az Ö unokatesói?
2010. jan. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg Anyudból kiszedni egy-két nevet és keress rájuk iwiwen. Az én Apukám is meghalt amikor 9 éves voltam, és nagyon sok barátja van ezen a közösségi portálon. A régi barátok szerintem még örülnének is, ha hallanának felőled! Sok sikert a kutatásban!
2010. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem volt egy unokatesója se, az iwiw jó ötlet, köszönöm:)
2010. jan. 29. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!