Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lerázhatatlan az ex családban?...

Lerázhatatlan az ex családban? Az múltjuk az a mi ( párom, az ex és én ) közös jövönk?

Figyelt kérdés

Párommal évek óta együtt vagyunk, együtt élünk ..A történetük : első unokatestvérként együtt nőttek fel és egymásba kavarodtak .Tartott egy ideig aztán kidobta a páromat. Összejárogattak továbbra is a család miatt .Megismerkedésünk után az ex levelet írogatott amiben közölte a család fontosságát és szeretne velem jóba lenni. Közös programokon ,ünnepekkor együtt lenni ..stb..stb. Én kedvesen hárítottam ,amit követett az egyre érvelősebb levél áradat . Szinte veszekedésé fajult .Vádaskodott ,hogy önbizalom hiányos vagyok aki rivalizál vele. Pedig higgyem el ,ő már nem akar semmit csak jó viszony.Kedvesemet kértem,beszéljen vele . Nem szeretnék foglalkozni vele. Sajnos eredménytelenül ,időnként felbukkan és zaklat. A szüleim és testvéreim nem tudnak erről. Ezért nem tudok tanácsot kérni tőlük. Félek ha kiderül a páromra másképpen néznek. Tervezgetjük a jövönket.Mit lehet ilyenkor tenni ? Mit tanácsoltok ?

Valóban nem tartom tiszteletben a családot vagy az exet?

Vagy "megnyertem " ezt az állapotot hozományként?

Házasodni szeretnénk ,gyerekeket válalni .. kerülgetnem kel ??


2010. jan. 29. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez a párod feladata, nem a tied! Te vedd levegőnek azt a csajszit, majd beleun, hogy nem tud kikezdeni!
2010. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ugyanilyen a helyzet, csak a csaj nem ennyire erőszakos, és nem velem akar jóban lenni hanem a barátommal. Na persze! Azt kéne még!
2010. jan. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az unokatestvér nem olyan közeli rokon, hogy mindig egybásba bújjatok. Veled egyelőre nincs is rokonságban.
2010. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olyan sok családi összejövetel van nálatok?... azokon el lehet viselni a csajt nem?...

Ha meg nagyon nyomul, be lehet állítani a család előtt úgy, minta ez az ő mániája lenne (be tudja bizonyítani hogy anno együtt voltak a pároddal?...) az meg már neki kínos...

2010. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

MINDEN hétvége családias ebéddel zajlik.

A múlt hétvégén is és az azelőtti... stb a nyár közös nyaraló.. stb. Az összes ünnep(karácsony,szülinap ,névnap...stb).

2010. febr. 1. 16:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Te jó ég, nem irigyellek! De azért valamit nem értek. Mégpedig azt, hogy milyen alapon ennyire magabiztos a csaj? Nem gondolja, hogy az a fajta kapcsolat, amiben a pároddal volt, nem éppen elfogadott? A család tudott róla?
2010. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az unokatestvér még határeset.
2010. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasz!


1; Beszélj vele négyszemközt, és mond el neki, hogy mindent tudsz róla és a párodról és nem szeretnél képmutató lenni, hogy mosolyogsz rá akkor is amikor nem akarsz. Ne akarjon veled haverkodni, mert te nem akarsz vele, és ez így esélytelen.


Ha semmi haszna ==>


2; Felhívnám a figyelmét arra, hogy biztos lehet benne hogy ha nem szünteti be az erőszakos közeledést, kicsiny titka a múltról körvonalazódni fog szoros ismerősei elméjében is, de ha leszáll akkor hallgatni fogsz.


Ha semmi haszna ===>


Menjetek el sétálni kettesbe, és kurkászd meg a haját élősködőket keresve.. ha érted mire gondolok. Közben pedig kérdezd meg akar-e még a barátod lenni, mert holnap is ráérsz sétálni...

2010. febr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az a baj, ha te fogod mondani mindenkinek, hogy milyen a csaj, akkor te leszel a "szar"! Ha ő nyomul és te nem foglalkozol vele, talán egy idő után abbahagyja és majd mindenkinek feltűnik, hogy valóban ő az aki nem hagy titeket. Sajnos ilyenkor a legjobb tűrni szerintem. Én már megjártam :S
2010. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok..


Hát azt elfejeltettem írni ,hogy a családjuk elfogadta őket . Most úgy érzem ,hogy értetetlenkedek velük .. mert nem akarok jópofizni. Görcs van a gyomromban amikor zajlik körülöttem minden. Most úgy érzem hogy ebből a helyzetből ki kel lépnem . Más megoldás nincs . Szeretem a párom . De az exe jelenlétét nem tudom elviselni. Rám erőltetik ezt az érzést . Szerintem olyan barátnő kel aki ezt el tudja fogadni.

köszönöm a kommenteket sziasztok

2010. febr. 11. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!