Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti a myheritage.hu-n találtato...

Ti a myheritage.hu-n találtatok már meg valakit vagy kiderült valami érdekes a családotokról?

Figyelt kérdés
Ingyenest vagy premium-ot használtok? Próbáltátok már kinyomtatni a családfátokat erről az oldalról, és ha igen milyen méretű papírra fér ki vagy hogyan kell?

2015. márc. 8. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már a programot sem sikerült újratelepítenem... egyébként sok mindent találtam, de a valóban lényeges információkat prémium előfizetéssel lehet megnézni, szóval a válasz a kérdésedre nem. A családfa mérete attól is függ, mennyire részletesre csinálod, de erről megkérdezhetnél egy családfakutatással és készítéssel foglalkozó embert.
2015. márc. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amúgy én gondolkodtam a prémiumon. 9-10$ nem is tartanék olyan súlyosnak..évre, na de havonta?:(((( Havonta az sok szerintem... bár más részről lehet, hogy egy hónap alatt is töviről hegyire kikeresném belőle amit akarok, meg kinyomtatnám aztán annyi.
2015. márc. 8. 10:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vissza vezette néhány ágon az 1500-as évek elejéig,úgy ,hogy kb.1810-ig csináltam én magam,de az is közre játszott,hogy a család Németországbol származik.Szoval szerintem elég jó,de nem akarlak rávenni semmire.Probáld ki az ingyenes verziót és az eggyezések alapján rájössz,hogy megéri-e "befektetni".

Szép napot!

2016. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!