Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nem hasonlítok senkire a...

Nem hasonlítok senkire a családban. Elképzelhető, hogy valamelyik távoli felmenőmre ütöttem?

Figyelt kérdés
Kétség nem fér hozzá, hogy a szüleim az igazi szüleim, (micsoda megfogalmazás) de még a nagyszüleimre se hasonlítok. Ez azért milyen dolog már elnézést?!
2015. márc. 12. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem a korodat?
2015. márc. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen előfordulhat. a mamám szokta nekem moindogatni, hogy nagyon hasonlítok a nagybáttyára (asszem őrá) ergó elég távolra nyúlok vissza
2015. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Apum és anyum akárcsak a bátyám, és nővérem is mind sötét barna hajúak, és barna vagy szürkéskék szeműek (apunak szürkéskék) Én viszont lángvörös hajjal, és világoskék szemmel születtem. Még véletlenül sem hasonlítok senkire külsőre, de még a nagyszüleimre sem. Viszont papa mesélte, hogy az ő nagymamája (az én ükmamám) volt ugyanilyen lángvörös hajú mint én. Szóval igen, elképzelhető, hogy valamelyik felmenődre hasonlítasz.
2015. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze
2015. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hasonlítasz, csak te, mint "belső" ember nem tudod megállapítani.

Ha te meglátsz egy családot, akkor meg tudod állapítani, hogy vannak közös vonásaik.

De mivel magadat (tükörben:D9 és a családtagjaidat is gyakran látod így az agyad elmossa a vonásokat és nem tudsz elvonatkoztatni, hogy ezt megállapítsd.

Biztosan vannak közös vonásaitok, de te ezt így nem láthatod.

2015. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!