Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Segítesetek kérlek! Anyukám...

Segítesetek kérlek! Anyukám nagyon meg akarja találni a szüleit? Többi lent

Figyelt kérdés
na szóval anyukámat örökbe fogadták de titkos volt 1957-ben és a aki örökbe fogadta szülei ugyomnd a szülei nem mondják meg neki semmit se mondanak el neki és hogy tudhatná meg? és még élnek és az anyja nevét és a nevét szeretné megtudni :)

2015. máj. 17. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Interneten próbáltátok már? Facebook, youtube segítségével? Pár dolgot talán tud az örökbefogadásával kapcsolatban, és azzal el lehetne indulni, hátha rátalál a vérrokonság. Valószínűleg én is meg akarnám találni a gyökereimet, ha örökbefogadott lennék.
2015. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2015. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Indul a tvben is egy ilyen dolgokkal foglalkozó műsor. Liluval.
2015. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm de melyik csatornán köszönöm s ok sok segitséget puszi még semmi :(
2015. máj. 20. 14:59
 5/15 FüligJimmy88 ***** válasza:
28%
Itassa le őket, meg fog oldódni a nyelvük. Egy csomó időt megspórolhat.
2015. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 FüligJimmy88 ***** válasza:
28%
Komolyan mondtam, nem szivatásból. Részegen mindenki őszinte. Ősi módszer, és nem is árt nekik. És gondoltam amellett, hogy az anyakönyvi kivonatával rohangálna hivatalról hivatalra ezt is kipróbálhatná, sosem lehet tudni, milyen titkokat őriznek az emberek, amit egy kis alkoholtól ki is kotyognak. De nyugodtan pontozd le ezt is, tök hidegen hagy.
2015. máj. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mégis hogy gondolod ezt a leitatást? Kit itasson le a kérdező? Az örökbefogadókat? Ha titkos volt, akkor simán lehet, hogy az örökbefogadók sem tudják, csak a hivatal, ott meg nem itathatsz le senkit, mert kiteszik az állásából (hacsak nem vagytok haverok és egy házibulin megoldod a nyelvét).
2015. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na, most utána is néztem, szóval jól tippeltem. Titkos örökbefogadás esetén az örökbefogadó nem tudja, ki a vér szerinti szülő.


[link]

2015. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 FüligJimmy88 ***** válasza:
0%
Igen, az örökbefogadókat. Mivel azt írja, hogy nem mondják meg neki, nekem ez úgy jön le, hogy tudják, csak nem akarják elmondani. Mert ha nem tudnák, akkor azt írná.
2015. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 FüligJimmy88 ***** válasza:
28%
Lassú voltam, bocs. Akkor sajna nincs tippem...
2015. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!