Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Sütő az milyen név?

Sütő az milyen név?

Figyelt kérdés

Sütő vezetéknevű ember vagyok. A családban minden Sütőnek kék szeme van. Apám szerint szerbek vagyunk, Damjanich János távoli rokonának vallja magát. Mamám padlásán (már halott) volt egy családfa és oda bevolt írva Damjanich János! Ezek szerint hungarizált szerb vagyok?


[link]



2016. jan. 17. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet!! Ha érdekel, érdemes komolyan foglalkozni ezzel.
2016. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hungarizált szerb.

Köszi,ezen jót nevettem. xd

2016. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Sütő az péknév. :) De viccet félretéve keress olyan oldalakat ahol hasonló nevű emberekkel tudsz erről beszélni. pl: radixforum.com

Egyébként szerencsés vagy ha van egy ilyen családfád. Szerintem menj végig rajta és a levéltárban nézd meg a benne lévő adatokat, esetleg egészítsd ki őket a hiányzókkal. Nagyon örülnék egy ilyennek, bár nem panaszkodom mert háromnegyed év alatt több mint 70 egyenesági ősömet megtaláltam.

2016. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:)
2020. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!