Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha apám félcigány, és anya...

Ha apám félcigány, és anya meg teljes magyar, akkor én negyed cigány vagyok, vagy mi?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 03:16
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
28%

- Azok a " bizonyos gének " 10 generáció múlva kopnak ki,de az is csak akkor ha közben nincs újra "be keveredés".....

- A legtöbb átlag embernek semmi fogalma nincs a Genetikáról-és Öröklés Tanról....


- Röviden ,mindent a vércsoport határoz meg:


0: "Közelkelet -Afrika" Arabok-Feketék-STB...

- legsűrűbben előforduló.


A: "Közép-és É-ÉNY.Európa-Nordik-Kaukázusi-Típus.


B:"Európától-Keletre"- Mongolid-Ázsioid-Típus.


AB:"Az Europid.és a Mongolid-keveréke Mutációja.


**** **** **** ****

- A Cigányoknál elő fordul-B - 0 -AB-vércsoport.

-Mivel vándorlásuk során érintkeztek,a "Kemita Afro-

Ásziai -Europid népekkel.

-Vércsoportjukban a 0-B-a leggyakoribb.

- Genomjuk elnyomja az Europid-géneket a keveredéskor,ezért az Ázsiai-Kemita Afro-gének a dominánsak...


-Tessék a témában egy kicsit kutatni...a gének 70 %-ban

meg határoznak minket....

2016. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
# 19: a felsorolás nem teljes körű, csak némi példát írtam, de látom a kérdező rendőrnek tanul. Sok sikert hozzá!
2016. márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A probléma nem a százalékkal van hanem az örökölt viselkedéssel. Csak egy példa: Ha kiabálsz az utcán az élettársadra és ugy gondolod hogy na jól megmondtam a tutit neki most az emberek felnéznek rám hogy milyen kemény legény vagyok, akkor az a kevés százalék is még igen erős hatást fejt ki. A megoldás ilyenkor mindig az hogy elgondolkodni mit csinálunk, a százalék másik felének a fejével.
2016. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Szerintem szégyen ha letagadod a származásod!
2019. febr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Én negyed vagyok anyai ágról, a nevem magyar, de eddig még senki nem vitatta a magyarságom.
2021. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de a negyedcigány inkább magyar, mint cigány. Külsőre is
2022. aug. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Biológiailag hivatalosan még félcigány, ugyanígy vagyok és ezt mondta egy biológia tanár. Ha gyermekvállalásnál a másik fél fehér, akkor esik ki a vérvonal. De ha cigány vagy félcigány, akkor ugyanúgy félcigány marad. Megvan ennek a magyarázata, hogy hivatalosan tekintve ugyanúgy öröklődik a félvonal. Nem tudnám pontosan elmagyarázni. De v.sz.l. már nem mutatkozik meg annyira, mint rajtam sem.
2023. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!