Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Cig. ány lennék?

Cig. ány lennék?

Figyelt kérdés
A 3. unokatestvérem cigány,de apukámról,de apukámnak kék szeme van,míg a 3. unokatestvéremnek barna. Én szőkésbarna vagyok kék szemmel,ha felhúzom a pólómat a kezemen,akkor váll alatt hófehér,de a nap barnított.

2016. máj. 21. 18:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
82%
jót kacagok az ilyeneken. Mint amikor az antiszemita "kevéshajú" osztálytársam megtudta, hogy félig zsidó...vicces volt. :D:D:D
2016. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
45%
Az a cigány, aki úgy viselkedik. Ennyi.
2016. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
89%

Te nem roma vagy, hanem (gyanítom 12 éves) kis gyerek aki nem beszélget a szüleivel, semmit nem tud a családjáról, hanem inkább a neten lóg és itt teszi fel nekünk az ilyen kérdéseket...SZERINTED?! mi honnan tudnánk amikor nem is láttunk soha, nem is ismerünk?😂 Szerintem ne netezz annyit inkább beszélgess a szüleiddel és ezt tőlük kérdezd meg..

Tanács egy romától ;)

2016. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Már megírták nekem privibe,hogy nem vagyok cigó, nem vasazunk nem cigizünk,nem lopunk, apám 10 órát dolgozik az erdőn. ;)
2016. máj. 21. 22:04
 25/35 anonim ***** válasza:
86%

Gratulálok hogy így derítetted ki 😂

És most nézz utána hogy mit jelent az a szó hogy roma, mert nem az amit te írtál xd

Aki cigizik és iszike vagy lop az roma? Akkor alig akad nem roma😆😊😂😂😂😂😂😂😂

2016. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
És ha mindenki azt írta volna hogy az vagy?? Akkor most mi lenne? :S
2016. máj. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a szülei/nagyszülei nem cigányok, az nem cigány, akármennyire is az akar, vagy épp nem akar lenni.
2016. máj. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy jobban utanna neztem a dolgoknak, szaz biztos, hogy roma vagy. Minden jel arra utal. Suto??!! Eloszor ketelkedtem, de aztan minden ketelyem eluszott amikor ezt a vezeteknevet elolvastam. A legosibb cigany vajda volt Suto, akinek a lanya hazasodott be a Lakatosekhoz. A lany ugyan kek szemu volt, de aztan minden megvaltozott. Itt ott szuletik ugyan kekes szemu szokes barna haju csemete, de nagyon ritka. Ezt az empirikus kutatasok ala tamasztottak. Nezz utanna a Romavagyok.hu oldalon. Ott mindent ir az elodeidrol.
2016. máj. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Jó vicc utolsó. :):)
2016. máj. 22. 09:20
 30/35 anonim ***** válasza:
36%

Ha van cigany rokonod, akkor biztosan benned is van egy minimalis cigany ver. Nem 100%-osan, de mondjuk 2-3%-ban biztosan. De mit szamit ez? Baratnom apja cigamy, az anyja nem, de az a rendes fajta, csak kinezetre latszik a testverein, rajta meg sem latszik. Legjobb baratnom, aludt mar nalunk, en is aludtam mar naluk, tehat lattuk egymas hazat es semmiben nem kulonbozik, ugyanugy teljesen normalis korulmenyek kozott normalis, tiszta, uj hazban elnek, mint en. Mellette a lany jeles tanulo es versenyeken is indul. A szulei pedig dolgoznak.

Nem minden ciganyra illik a haszontalan, munkakerulo sztereotipia, igaz, sajnos sokukra igen, de nem kell altanositani, hoszen kivetelek mindig is voltak, vannak, lesznek is.:)

Sot, a volt baratomnak a mar nem emlekszem, vagy a dedszulei vagy a nagyszulei kozul az egyik tagja a parnak cigany volt, a kicsit barnabb boron kivul semmit nem orokoltek, beszedukben, oltozetukben, otthonukban semmi kulonbseg egy atlag magyaretol.


Tehat ha van is benned cigany ver, ugy gondolom, nem kell szegyellned, elvegre ha nem ugy viselkedsz, elsz, beszelsz, senkinek fel nem tunik. A barna szem es haj meg semmit nem hataroz meg, nekem szinte fekete mindketto es meg sincs bennem egy milliliternyi ver sem, ahogy vegigneztem a csaladfat :D

2016. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!