Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Cig. ány lennék?

Cig. ány lennék?

Figyelt kérdés
A 3. unokatestvérem cigány,de apukámról,de apukámnak kék szeme van,míg a 3. unokatestvéremnek barna. Én szőkésbarna vagyok kék szemmel,ha felhúzom a pólómat a kezemen,akkor váll alatt hófehér,de a nap barnított.

2016. máj. 21. 18:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok:

Az elejen a szazalekokat ugy ertettem, hogy nem 100%-ban vagy cigany, hanem kb 2-3%-ban max.

2016. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Jobb dolgod nincs?!! Mennyél már el innen!
2016. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
69%

Nos az én családfámba szinte biztos, hogy van cigány. Tekintve, hogy az anyai nagyapám elég "barna" volt és az egyik nagybátyámon is látszik ez. Plusz a felesége "cigány" és a lányaik is ezt a modellt követik. Apai részről tudomásom szerint mindenki "magyar" és nagyon fehér bőrű, én inkább ezt a vonalt örököltem.

Papír szerint magyar vagyok, és egyáltalán nem követem cigányság hagyományait szóval én nem tartom magam cigánynak.

Mindezt levezetve, ha nem érzed magad cigánynak és papírokban sem írnak le "cigányként" miért is számít? Bár sztem ha papír szerint az is lennél az sem számítana. Vagy legalábbis nem kéne. Én sem fogom elásni magam a sárga föld alá rögtön mert vannak cigány rokonaim...

Csak azt tudom ajánlani ne keveredj olyan társaságba, ahol ez a mérvadó. És ne legyél előítéletes... az hogy valaki milyen ember nem a származása dönti el...

2016. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
26%
Nem mindegy? a lényeg hogy ne viselkedj úgy mint a cigányok. De ahogy észrevettem a magyarok sokszor nem különbek.
2016. jún. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Taven baktale romale, savale o Drágo Szunto Dél andasz tume, zsutin Devlam dé muré phrálá!!!

O SZUNTO DÉL TE ZSUTIL SZAKONESZKI!!!

2016. aug. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!