Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Így hányad részben vagyok...

Így hányad részben vagyok holland?

Figyelt kérdés
Az apai dédnagyszüleim mindketten hollandok. Az apai nagyapám magyar, az apai nagyanyám még Hollandiában született, de 2 éves korában ide költöztek. Apa már itt született, ő félig magyar, félig holland. Az anyukám és rokonai mind magyarok. Én milyen részben számítok hollandnak?
2016. szept. 12. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Te hol születtél? Ha itt, akkor semennyire. Ha ott, akkor teljesen. Nincs olyan, hogy részben ez, részben az, a holland ember nem különbözik a magyartól, ha a nyelvet nem vesszük figyelembe.
2016. szept. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerűbben:

Az apai nagymamád holland az apai nagypapád magyar és az anyai nagyszüleid is. Az pedig teljesen mindegy, hogy mennyi idős korában költöztek magyarországra, mert ha egy magyar angliába születik akkor is magyar lesz, de ha 20 évesen költözik oda akkor is.


Tehát:

Negyedig


Elnézést ha egy kicsit kötözködően hangzik vsak szúrta a szememet.

2016. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*csak
2016. szept. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon nehez a felet meg egyszer megfelezni, gondolom.
2016. szept. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mustafa33 ***** válasza:
85%
1-es, ha az egér az istállóban születik, akkor az szerinted tehén?
2016. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!