Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan lehetne kideríteni,...

Hogyan lehetne kideríteni, hogy volt-e valamilyen nemesi felmenőm?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne. Angliában élek és a pasim szülei ilyen baromi büszkék rá, hogy ők bizony nemesek, és szerintem jobban kedvelnének, ha tudnám bizonyítani, hogy nekem is vannak nemesi felmenőim. (Az anyukája valami 751. a brit öröklési rangsorban, de ott ez valami nagyon nagy dolog.)

2016. dec. 5. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nezz utana a csaladfadnak, abbol kiderul. de szerintem felesleges ilyesmit bizonygatni.
2016. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
A pasid szülei bolondok, ne süllyedj le a szintjükre... sose értettem, hogy lehet büszkének lenni olyasmire, ami nem az illető teljesítménye/érdeme, csak úgy - tőle teljesen függetlenül - van. Ez olyan fura... x)
2016. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
97%
Hat te se vagy normális , mar bocsánat, ha komolyan foglalkozol ezzel és bizonygatni akarod ezt..
2016. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Te tényleg azt hiszed, hogy egy (számukra nem is létezö) kis ország valamilyen seholsincs uralkodoja által adományozott (vagy vásárolt) cim érdekelné öket? ("anyukája valami 751. a brit öröklési rangsorban" mellett?)
2016. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Felesleges ezt bizonygatni. És ha te mondjuk 695-ik vagy? Mit érsz vele? Semmit.
2016. dec. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nézz utána, lehet, hogy hétszilvafás nemes vagy!!
2016. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Tehát ha valami oknál fogva majd' 1000 ember meghal, akkor ők lesznek az uralkodók? Nagy esély van rá 🙂 büszkék lehetnek.


Ha neked ez olyan fontos, kamuzz valamit, úgy sem tudják 😁

2016. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

A családfakutatás nehéz, lassú kutatómunka. Eltűnnek a szálak, talán soha meg sem találod, rokonotól krdezgess, az indulásnak jó. Ezen a helyen a 100 évnél régebbi szüeltésüekből sok megtalálható:

Elindulásnak jó:

[link]

ezen a linken beállíthatod a kersett országot

[link] search

2016. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Ez komoly kérdés? Hány éves vagy? 12?
2016. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Lehet hogy te meg a 739. vagy. És akkor mi van? Semmi
2016. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!