Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol keressem az 56-ban Ameriká...

Hol keressem az 56-ban Amerikába ment rokont, ha a FS-ön nem találtam rá adatot?

Figyelt kérdés

A baj az, hogy ahogy a nagyanyámtól tudom, még 60-as években meghalt. De volt 3 gyereke, azokat szeretném megtalálni.


De nem tudom, hogy hol lakott. Az is baj, hogy a neve ékezet nélkül gyakori spanyol névnek látszik.



#családfa #amerikai anyakönyvek #amerikai halálozás
2017. márc. 24. 00:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
kerdezo miert akarod megtalalni oket?
2017. márc. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fs=Family Search
2017. márc. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Próbálkozz esetleg itt, hátha rátalálsz a temetőre, ahol eltemették:

[link]

2017. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hát; köszönöm.


Hogy miért keresem őket? Csak; mert ők is családtagok, hozzátartoznak a családfához. Magyarul biztos nem beszélnek, nem is probléma.


A 100 év Mo-on törvény. Ha meg tudnám nézni -egyeneségiként- az 56-ban kiment rokon születésijét, ott nagy valószínűséggel meglenne a halálozás UB-je. Mert bizony, hogy a katolikus egyház hazajelenti a házasságot-keresztelést- temetést. És a család katolikus, vallásos.


A CSALÁDFA rovat szempontjából nézzük a kérdést, ha kérhetem. Semmit nem akarok a rokonoktól, talán ADNI tudok nekik valamit. Gyökereket, hovatartozást.

2017. márc. 24. 14:42
 15/15 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Engedd meg, hogy a magam részéről tiszteletteljesen (bár semmi közöm hozzá) drukkoljak, a nemes célod sikeréért.


2-es voltam,


Blanka

2017. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!