Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van itt olyan akinek a gyereké...

Van itt olyan akinek a gyerekének él még az üknagymamája? Van olyan ismerősötök akinek ükunokája van?

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szomszédnénimnek vannak ükunokái, sőt az egyik éppen terhes is.
2017. máj. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dedimnek van ukunokaja is mar, nem is egy
2017. máj. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éves koromig élt az üknagymamám. Nem emlékszem màr rá, csak a fotók miatt.
2017. máj. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az egyik ismerosom 70eves es ketszeres uknagymamama. nagyon fiatalon szult es a lanya is sot az unoka is kovette a peldat .
2017. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nagymamám üknagymama is. 17 évesen szülte anyukámat, 38 évesen lett nagymama, 59 évesen dédi, és 81 évesen üknagyi. Azóta kétszeres "üki", és reméljük, még sokáig köztünk lesz erőben, egészségben.
2017. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én dédim 91 éves és 3 ükunokája van (egy 3 éves fiú és egy 1 hónapos ikerpár).
2017. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én mamámnak is van ükunokája,86 éves lesz.Én az unokája vagyok,de az én unokatestvérem gyerekének van már két gyereke,egy két éves fiú ,meg egy éves lány.
2017. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 potyi.nuni válasza:
Az en nagyimnak is van uk unokaja. A noveremnek a lanyanak a kicsi fia. 2honapos a pici Henrike :)
2017. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!