Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha két gyerkőcnél az édesanya...

Ha két gyerkőcnél az édesanya közös akkor ők milyen testvéri kapcsolatban állnak?

Figyelt kérdés
Van aki azt mondta hogy édestestvérek mivel az Édesanya közös,van aki mostohatestvérnek mondta és van(ami szerintem a legközelebb áll hozzá) aki féltestvérnek mondta.Nos?
2010. máj. 22. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem féltestvéreim vannak innen is, onnan is.

Az én olvasatomban édestestvér az, akivel apa-anya közös. Mostohatestvér az, akivel nincs közös szülőnk, de a szüleink összeházasodnak/együtt élnek.

Féltestvér pedig, akivel egy közös szülőm van. Nyilván az a féltesóm áll hozzám legközelebb, akivel egy háztartásban nevelkedtem. Ez pedig az anyai. de szeretem amásik kettőt is.

2010. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben az édesapák más személyek, és az édeanya a közös akkor féltestvérek.
2010. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az édesanya közös az apa külünbözö (vagy akár forditva) akkor ők féltestvérek.
2010. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Édestestvérek: akiknek az anyja és az apja is közös.

Féltestvérek: akiknek csak az egyik szülője közös,a másik nem.

Mostohatestvérek,akiknek egyik szülője sem közös,de egy háztartásban élnek. Pl. az anyának is,és az apának is van az előző házasságából gyereke,és most együtt nevelik őket.

2010. máj. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen-igen!Nagyon köszönöm a megerősitést!Sejtettem hogy igazam van :) !Csak nem szeretek vitatkozni olyanokkal akik sötétségükben nem látják mások igazát!Köszönöm!
2010. máj. 22. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Második házasságból születtem. Édesanyám első házasságából volt egy fia, aki az én féltestvérem...36/N
2010. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mostoha testvér az, mikor két ember összeházasodik és mindkettő visz az előző házasságból gyermeket v. az örökbefogadott gyermek a mostoha..
2010. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
OFF: Kérdező, bocs az offért, de annyira igazad van! Én relatíve okos vagyok, és amikor "hülyékkel" vitatkozom, olyan meggyőződéssel állítják az igazukat, hogy azt hiszem, én vagyok a hülye.
2010. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

13:48-nak Igen ezért is irtam ide a kérdésem,mert ha többen ugyanazt mondják mint amit gondolok akkor csaknem bennem van a hiba! :)

Mindenkinek köszönöm!

2010. máj. 23. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!