Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek a barátommal...

Mit tegyek a barátommal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval van egy barátom (én is fiú vagyok, de szándékosan nem havert írtam), akivel nagyon jól kijöttünk, és megbeszéltünk mindent,csajozós ddolgokat, meg az élet területén mást is. De mostanában már többször is észrevettem, hogy amit ad tanácsokat, vagy amit mondd, azok nem épp a legjobbak, szóval inkább hátráltat vele, de még az is kérdéses, hogy ezt direkt teszi-e, de egyre jobban azt érzem, hogy igen. Gondolom az is fontos tényező, hogy nekem van egy jó kocsim, neki meg nincs, már észrevettem, hogy mintha arra is irigykedne. De pl nekem barátnőm nincs, neki meg az van. Annak ellenére, hogy van barátnője, szokott rendesen nyomulni a csajoknál, múltkor elmondtam neki, hogy melyik csaj jön be, erre hát nem pont őrá nyomult ő is, meg mikor beszélgetni akartam a csajjal, rögtön elhívta.

Szóval nem tudom, mit csináljak vele...


2011. jún. 25. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, amit ide leírtál, és hogy ez neked szar. Ha tényleg a barátod, akkor megérti. (És talán nem ártana a barátnőjével is elbeszélgetned néhány dolgáról)
2011. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, dumáljatok meg, hiszen barátot írtál és nem havert. A barát pedig eleve nem viselkedik így. Ha irigy akkor nem igaz barátod. Nem tudom na, így kicsit nehéz ítélkezni.
2011. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam, hogy meg kéne beszélni vele, de azért hátha van valakinek jó ötlete, mert azért nem könnyű dolog.

Amúgy az elsőnek mondom, hogy a barátnőjét mindig olyan távol tartja tőlem, hogy még véletlenül se tudjak vele beszélni... Valahogy kezd nekem egyre furább lenni...

Még az is lehet, hogy még várok egy kicsit, hátha csak nekem jön le az egész rosszul.

2011. jún. 25. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedd el a nőjét! :)
2011. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha igaz barát lenne,akkor nem így viselkedne, én rápróbálkoznék párszor,ha mindig arra a nőre nyomul aki neked tetszik valami kis csellel beégetném.De olyan "jaj bocs"alapon.
2011. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%
Hagyd ki néhány jó buliból,és nézd meg hogy reagál , majd vond le a következtetést .
2011. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
78%
Csókold meg.
2011. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!