Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most akkor milyen származású...

Most akkor milyen származású vagyok?

Figyelt kérdés

Ez egy eléggé komplikált dolog mivel a családomban papámon meg apukámon kívül senki sem beszél magyarul mert...

Anyukám francia származású, apukám német, egyik papám magyar a másik albán. Egyik mamám orosz a másik szintén magyar. Itt születtem Magyarországon. Itt is éltem mindig. Otthon franciául vagy németül beszélünk. /apával szoktam néha magyarul beszélni meg papával/ Eléggé nagy a keveredés a családban. Új barátok el sem hiszik! :) Családban lévő nyelvek közül mindegyiket beszélem társalgási szinten.



2017. dec. 19. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Európai. :)
2017. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

12-es szerintem nem full kretén a 11-es.

Én értem mire gondol.

Szerintem is le kellene vetkőzni ezt a földhöz ragadt nacionalista gondolkodást és inkább a közös, erős EURÓPAI identitást kellene megtalálni. Amíg a francia lenézi a román vendégmunkást, addig nem lesz itt egyhamar jólét.

Meg kell értenie az embereknek, hogy az európaiak egy tőről fakadnak.

Én is büszke őslakos európai vagyok és csak másodsorban magyar.

2017. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 54%-os! Ne sértegess engem! Mondhatnék hasonló dolgot én is, mivel ezek szerint a smiley-kat nem ismered. A mai világban ez óriási szégyen. Nem vagyok sem nagymagyar, sem az "európai" identitást nem preferálom, mint például az "amerikai" identitást sem. Abban teljesen egyetértek, hogy minden nemzetnek van történelme. Erre a kérdésre viccesen válaszoltam, hogy európai. Nézd meg a smiley-k jelentését, mielőtt másokat kioktatsz vagy lehülyézel. Jó éjszakát!
2017. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként én tanultam pszichológiát, hogy éppen az ilyen kioktatós emberek a komplexusosak, úgyhogy nézz magadba, légy szíves! Nem vagyok gyerek és egyetemi végzettségem van, te azonban a saját kisebbrendűségi érzésedet takargatod azzal, hogy lehülyéztél. Ez pedig nem csak arról árulkodik, hogy te vagy a komplexusos, hanem arról is, hogy nem volt gyerekszobád. Nem vagyok gyerek és a hozzád hasonló nagyokos nagymagyaroknak köszönhetően utálnak minket az európaiak. Harmincvalahány évesen meg akkor sem vagyok gyerek, ha tényleg idióta lennék. Tanulj meg viselkedni, mert a hozzád hasonlóak miatt kénytelenek a külföldön dolgozó magyarok szégyellni a magyarságukat. Apropó! A te családodban beltenyésztés volt, hogy tudod, hogy az összes felmenőd magyar volt?
2017. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
37%
És ne merj Nekem újabb replikákat vagy privát üzenetet írni, 54-eske, mert jelenteni foglak. Mindkét válaszodat jelentettem. Képzelem milyen lehetsz élőben, ha így osztogatod az észt. Vagy olyankor meghúzod magad?
2017. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Kérlek ne veszekedjetek! Ennyit nem ér ez a kérdés hogy, egymásnak essünk.
2017. dec. 20. 22:45
 17/17 anonim ***** válasza:
Europid
2021. márc. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!