Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért lesz egy hetero lányból...

Miért lesz egy hetero lányból egy csapásra leszbikus? Divat? Mert más logikus magyarázat nincs erre. Leszbikusnak születni kell.

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 09:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Nagyon sok homo "titkolja" még maga előtt is, inkább ellentétes neműekkel próbálkozik sokáig. De abban van vmi, hogy mostanában szinte divat lett leszbikusnak, sőt biszex-nek is lenni.Hány éves ez a lány?

2010. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%

ez nem divat kérdése, próbálj meg egy 100% hetero embert rávenni egy homo kapcsolatra ... képtelenség, úgyhogy nem divat, hanem egyzserűen ma jobban látszik a dolog, mert látszódhat, ennyi a magyarázat, nálunk is suliban csak az évfolyamon fiúból is és lányból is van meleg, sztem ez nem olyan nagy durranás ma, vagyis azt látom, hogy kisebb helyeken nagy szám, de nagyobb városokban, bp-en a kutya nem figyel fel rá


szóval NEM LESZ :) nem lehet csak úgy lenni, hogy holnap elhatározom és leszek :XXXDDD

2010. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Persze.Ezt bizonyítja számtalan leszbikus, aki házasság után gyerekkel középkorúan lépett leszbikus kapcsolatra.
2010. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

09:16


Erről az a véleményem, hogy valaki vagy meleg, (mert annak születik) vagy nem. Igen, a legtöbben próbálják "titkolni", elfojtani; maguk, és főleg a családjuk/a külvilág előtt. Ez egy darabig működik is, van, aki egy egész életen át bírja, de a legtöbben feladják. Alapjában véve semmi gondom a melegekkel, és megértem, hogy a legtöbben TÉNYLEG megpróbálnak küzdeni ellene, de nem igazán tartom elfogadhatónak azt, ha valaki családot alapít, és utána kezdi el élni a "saját életét".

2010. jún. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

9.16-os vagyok.

Talán, ha a többségi társadalom elfogadóbb lenne...

Egyébként meg egyátalán nem lehetetlen, hogy valaki 40 körül már túl egy nem túl fényes házasságon egy másik nő mellett boldogságra talál.

2010. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
igen, ma divat lezbikusnak lenni. és szerintem a 90% egyáltalán nem is lezbi. én ismerek pár tényleg lezbikus lányt. mindegyik fiús kinézetű, rövid hajú, szinte semmi smink stb.. ezek a kirakat lezbik távolról sem olyanok mint aki tényleg az.
2010. jún. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

09:38


A toleranciával kapcsolatban teljesen egyet értek!

Viszont abban a "40 körüli nőben" akkor már fiatal(abb) korában is meg kellett, hogy legyen a leszbikus hajlam! Mert, ha azt nézzük, nagyon sokan élnek rossz házasságban, de a legtöbben válás után is az ellenkező nemből választanak társat. Ha valakiben nincs meg a hajlam, akkor egy "elcseszett" kapcsolat után sem jut eszébe, hogy egy azonos neművel próbálkozzon. Én például egyáltalán nem ítélem el őket, de nincs meg bennem a hajlam, tehát nem tudnék "úgy" nézni egy nőre, még akkor sem, ha egymás után több "szerelmi" csalódás is érne.

2010. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

09:47

A leszbikusok nem néznek ki MIND fiúsan. Nőies lány is lehet leszbikus.

Divat az, ha szorít egy cipő, de mégis hordom, mert menő.

Tán a fent említett lány öklendezik vagy rosszul van, ha másik lánnyal van? Mert ha nem, akkor ez mindig meg volt benne. Csak lehet, hogy remélte, vannak az ismerősei annyira elfogadók, hogy nem beszélik ki egy fórumon.

2010. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Felénk inkább a biszexualitás a divat, mint leszbiség. A fiúkkal ilyen téren nincs baj, ismerek pár meleget, semmi problémám nincs velük. A divat az lett, hogy a fiatal kislányok jól berúgnak, és mindenkivel nyelveznek egyet, teljesen mindegy hogy az fiú-e vagy lány... Aztán elterjesztik hány trófeát szereztek az éjszaka. Én 20 éves vagyok, azt hittem ez a korosztály már kinőtt a hülyeségből, aztán mégse. Barátnőmtől 1 hétig azt hallgattam, hogy ő egy éjszaka alatt 1 sráccal, és 3 csajjal csókolózott. Mire a harmadik sztorizás után meguntam, és finoman elmondtam neki, hogy baromira büszke vagyok rá, és értse meg, hogy ez engem nem érdekel. Teljesen felháborodott, hogy most utálom mert biszex? Hogy lenne már az? Azért mert csókolózik minden buliban legalább 3 lánnyal? Egy normális kapcsolatra el nem tudja képzelni, hogy egy lány legyen mellette! Na az ilyen divatmakikat nem szeretem! De rengeteg ismerősöm ilyen, és ezt is hallani mindenkitől a környéken... Itt kb én vagyok a fura, mert eszem ágában nem volt még csajjal csókolózni!
2010. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha 2 napig tart nála akkor sem mondanám, hogy divat mert lehet, hogy csak kíváncsiság. Ha tovább éli így az életét, mondjuk évekig akkor sem mondanám, hogy divat mert kényszerből nem lehet leélni egy életet.

Divatnak akkor mondanám, ha buliból és képmutatásból mások előtt egy-egy csók elcsattan, de semmi komoly.

2010. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!