Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félsz a magánytól? (Magyarázat...

Félsz a magánytól? (Magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Éreztél már olyat, hogy mindegy, mekkora a rokonság, mennyire kedves a család, ha nincs egy ember, akivel minden titkod-bajod megoszthatod, mit sem ér az egész?
2011. szept. 13. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Éreztem és érzem most is
2011. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Persze hogy volt....most is az van....

Én már rájöttem hogy az ember az életben csak is magára számíthat és senki másra!!!

2011. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát az bizonyos, hogy csak magadban bízhatsz igazán...
2011. szept. 13. 10:50
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a szakirodalom társasmagány néven emlegeti...nézz utána, nem vagy hidd el egyedül!
2011. szept. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

ma 10:49 vagyok!!

Hogy őszinte legyek kérdező én a családomtól soha nem kaptam segítséget vagy támogatást és rájöttem az évek alatt hogy az ember még a saját rokonaiba sem bízhat,ők tőlem mindig kértek de amikor én kértem akkor nem kaptam semmi,pedig nem nagy dolgokról volt szó soha!!Az összes létező rokonommal kezdem megszakítani a kapcsolatot és amióta ezt teszem,sokkal magabiztosabb vagyok és jobban mennek a dolgaim...

2011. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem ér az egész, ez így van!!!

Nem félek a magányosságtól, hanem szomorú vagyok miatta.


(Én magányos vagyok... Miniatűr családom nem az érzésekre és a beszélgetésekre van specializálódva. Olyan igazi barátom sincs. Barát ugyanis az, aki nem él vissza ezekkel a titkokkal, ha megtudja a bajokat, úgy segít, mintha saját bajai lennének, és bármikor lehet rá számítani. Ilyen igazi barátom nincs. Nem hiszem, hogy már lesz... Csakis életem párja lehet már csak az a személy, akivel bármit megoszthatok. Vagyis én olyat keresek, akivel megoszthatom és nem leszek magányos, mint ahogy ő sem általam. De ilyet még nem találtam, másfajta szóba sem jöhet.)


Szóval múlnak az évek magányosan. Nem félek, és nem ragaszkodok foggal-körömmel senkihez, mert annak nincs értelme. Csak elszomorít az egész, és az, hogy talán van valaki, aki szintén így van és én olyan szívesen átérezném a titkait/bajait, csak hát még nem találkoztam vele. :-(

30N

2011. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Se családom, se párom nincs.
2011. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

*Hát az bizonyos, hogy csak magadban bízhatsz igazán...


Ha ezt még sokáig mondogatod, el is hiszed, úgy meg lehet élni, csak nem biztos, hogy érdemes. Ha senkiben nem tudsz megbízni, az bizonyos fajta személyiségzavarra vezethető vissza, fordulj pszichológushoz, ha akarsz társat, kapcsolatot a későbbiekben. Mert amíg így állsz hozzá, nem lesz működőképes kapcsolatod.

2011. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
ui: én 34N vagyok, és mióta megismertem a férjemet, a régi barátok egy része elmaradt mellőlem. Ha valaki szeretne barátkozni, dobjon egy mailt, 1 napra láthatóvá teszem az e-mailemet. Ha csak egy levélváltás történik, nem sértődöm meg, lehet, hogy nem leszünk szimpik egymásnak, ide viszont nem akarok több infót felrakni.
2011. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha a családdal is megoszthatom titkom-bajom, nem sokat veszítek. Erre nem csak a párkapcsolat jó.
2011. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!