Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok a meleg, leszbik...

Mit gondoltok a meleg, leszbikus és transznemű emberekről?

Figyelt kérdés
Lehet nem jó a témakör, de ide szokott a legtöbb normális válasz érkezni. A házasságra, együtt élésre illetve a gyermekvállalásra is kitérhettek. Kort és nemet is írjatok, valamint szexuális irányultságot is, ha lehet.
2010. szept. 26. 17:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%

Azt vallom, egy ember több, mint egy vagina vagy egy pénisz. Sokkal, sokkal több.

Mindent támogatok velük kapcsolatban.

23/L, biszexuális

2010. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Errefelé, ahol én élek, nemigen vannak melegek, legalábbis nem tudnak róla az emberek, ezért kicsit fura volt, amikor Hollandiába jártam, hogy ott ez mennyire természetes...

Ami azt illeti, semmi bajom velük- elvégre kinek mi köze hozzá, hogy a másik ember mit csinál a hálószobájában- amíg nem csinálnak belőle reklámot.

2010. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
22 lány, heteró
2010. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
42%

Én alapvetően azt tartom, hogy az a normális, ha az ember heteroszexuális. Mivel ez az alapja a szaporodásnak. Ez a természetes módja az utódnemzésnek. És a szex, mint tevékenység a szaporodást szolgálja, nem pedig az élvezetet. Az élvezet egy plusz dolog az egészhez. Ez is egy összetartó erő férfi és nő között, hogy a család együtt maradjon és a gyermek biztonságban felnőjön. Ez a természetes, értelemszerű és társadalmi szempontból a legjobb megoldás.


Az, hogy manapság (illetve régebben is voltak) sok a "más"... szerintem abszolút érthető következménye az ember viselkedésének. Az, hogy hajszoljuk az élvezeteket, az egyre több és több és jobb és fejlődjünk és haladjunk a korral és dolgozzunk minél többet és közben tönkre tesszük a környezetünket és benne önmagunkat. Érhető mindenfajta lázadás az emberek között. Szerintem ez is egyfajta lázadása az emberi nemnek. Csak sajnos nem tart semerre.


Magáról az emberekről annyi a véleményem, hogy sajnálom, hogy nem élhetnek normális kapcsolatban. Sajnálom, hogy csalódniuk kellett, vagy hogy fájdalom érte őket. És tudom, hogy ezzel ők nem értenek egyet és azt tartják, hogy ez számukra a legjobb... de hosszútávon biztosan nem. Még, ha ki is harcolják maguknak az elfogadást, a hivatalos esküvőt és a gyerekvállalást, akkor sem lesz soha "normálisnak" mondható a kapcsolatuk. Mindig ki fognak lógni a sorból, és még esetleg számolhatnak majd azzal is, hogy a gyermekeik a szemükre vetik a sorsukat.


Van egyébként jóbarátnőm, aki leszbikus. Mielőtt mindenki nekem esne. Nagyon szeretem őt és sosem vetem a szemére, amit csinál, bár tudja a véleményem. Úgy kezelem, mintha heteró lenne és úgy érdeklődöm felőle, mintha nem is számítana, hogy a párja nem hímnemű.


De ettől függetlenül azt gondolom, hogy ez egy rossz irány.

2010. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
24%

18:22vel azonos a véleményem. Nem véletlenül van nő és férfi energia. Számomra ez az "egészséges", az emelő társadalmilag. Elég sok szempontból. Azonban nem fújok a homoszexuálisokra egyáltalán.


25/N

2010. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
10%

Nekem alapból semmi gondom velük, csak engem hagyjanak békén. Nem keresem a társaságukat, ők se keressék az enyémet, és főleg ne akarjanak tőlem többet, mint barátság. Akiről nem tudom, hogy meleg (mert szerintem ez lenne a normális), azzal semmi problémám.

Gyerekvállalás: Abszolút ellenzem. Egy gyereknek apára és anyára van szüksége nem két anyára, vagy két apára és ez nem pszichológia, hanem a természet úgy alkotta meg az emberiséget hogy a férfi és a nő kapcsolatából szülessen utód. Magyarországon hála istennek tilos is a melegek gyerekvállalása.

2010. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
26%

Nem itélem el őket.

Viszont azt nem támogatom, sőt egyenesen ellene vagyok, hogy gyereket nevelhessenek. Mégpedig azért, mert egy gyereknek ne mutassák pélldaként. Ugyanis a gyerek azt tartja alapnak, amit otthon lát. Ha valaki nem hetero beállítottságú, akkor az jöjjön rá magától, hogy ő a saját neméhez vonzódik, vagy épp ő a másik nemet akarja képviselni, de ne azért mert abban nől fel, és azt hiszi, hogy az is épp olyan mindennapi "eset" mint a fiú-lány kapcsolat.

És épp ebből következik, hogy azt sem támogatom, hogy az utcán úgymond kimutassák az érzéseiket.

Ismerek meleg srácot, találkoztam már többel is, ismerek lányt, aki átműttette magát. Semmivel sem kevesebb emberek mint a heterok.

35/n, hetero

2010. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadom őket!


Gondolatom róluk? Majd ha megismerkedem egy-egy személlyel, nem szeretek általánosítani!


Persze ha nem akarnak rám mászni, illetve rám erőltetni magukat. Néha sokkal normálisabbak a meleg pasik mint a heterók, akiket csak a lyuk vezérel... mindenki döntse el szabadon! (amúgy az állatvilágban is vannak ilyen "esetek", tehát ott természetes, akkor nálunk embereknél miért nem? Az állatok túl tudnak ezen lépni, mi emberek meg nem?)


Bár apám rühelli őket, és nem tudom miért. Tavaly volt Bp-en felvonulás és nézte a híradót, ami beszámolt az eseményről, és beüvöltötte, hogy a rohadt bu*zik! (én nem értem, pedig már felnőtt vagyok, hogy őt miért zavarja, ha valaki meleg, vagy leszbikus?)

2010. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
32%

Minél több felvonulást tartanak, annál több "ellenséget" szereznek maguknak.

Én vagyok a 35/n hetero

2010. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom velük. Joguk van normális életre, házaságra és gyerekre! Aki meg utálja őket az elég szénalmasan el van maradva.

19L, heteró

2010. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!