Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Összejönnél a tesód rég volt...

Összejönnél a tesód rég volt barátjával?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 19:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
neem
2010. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
69%
Csak akkor, ha tudnám, hogy sem a tesódnak, sem a volt barátjának már nem okoz gondot, ha látják egymást, és barátsággal váltak el egymástól. Nagyon fontos, hogy mindkettőjük jelenléte ne legyen zavaró körülmény később,hisz az csak ronthat a kapcsolatotokon.
2010. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Úristen, dúrva. Aztán mit szólnál hozzá, ha véletlenül kettesben maradnának és előjönne a régi jó kis szex. Ne élesztgesd a tüzet, mert te fogsz megégni benne.
2010. jún. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ. Ha halálosan beleszeretnék, és ő az igazi akkor persze. Ha csak szex kéne akkor persze nem. Meg ha a tesómat nem zavarná.
2010. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Testvér, barát párja az tabu. Arra nem úgy nézek.
2010. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
56%
Tuti nem,legyen bármekkora a kísértés..
2010. jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
attól függ mennyi ideig voltak együtt mennyire régvolt s mennyire volt komoly. s részedről mennyire komoly. ezek a biztos nem válaszok azért olyan biztos nem-ek, mert amíg távolról szemléled a helyzetet könnyű okosnak s bölcsnek lenni de a szerelem az miota olyan kimért s racionális? pontozzatok le egész nyugodtan
2010. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
48%
Hát szerintem is a helyes hogy nem! A volt barátnőm 4 év után, a legjobb barátommal lézenget. A barátomat nem zavarta mert sokat beszélgetett vele hogy én miért haragudtam meg az exemre, és próbálta észhez téríteni a lányt hogy ő szúrta el. És ahogy telt az idő ők egyre többet taliztak elmentek dizsibe stb. Persze én nagyon berágtam és a barátságunk is ráment, de egyszer itt volt a srác és bocsánatot kért hogy mekkora állat volt mert nagy hülyeséget csinált. Idézem: Van még annyi nő nem illik a legjobb barátom volt csajával még csak kettesben lenni se mert nem éri meg hogy egy jó barátot ezért elveszítsen. Persze ő is bevalotta hogy az exem össze is akart a végén vele jönni. Sajnos kimondtuk: Egy nagy ribanc és ennyi. Azóta nem is beszélünk a csajjal. A barátság se olyan márt mint rég. :( Megmérgezte a csaj. rendesen.
2010. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
magyarul=nyalakodnál a tesod utánn? nnnnnneeeemmmmmm!
2010. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%

tényleg nem

mert engem mindenképpen zavarna, ha a tesóm összejönne az egyik exemmel. mégha nem mondanám, akkor is rosszul esne.

2010. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!