Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők! Elengednétek a 20...

Szülők! Elengednétek a 20 éves lányotokat a barátjával (22) külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
én vagyok az a 20éves lány a barátommal 2,5éve járunk és szeretnék vele majd szptember elsö hetén nyaralni menni Görögbe. ti elengednétek?
2010. jún. 23. 17:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
100%
Simán. Nagylány már, azt tesz amit akar. Csak hozzon egy képeslapot. :D
2010. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 éves vagyok. Nekem a szüleim már nem mondják meg mikor,hová és kivel megyek!
2010. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én lányom lennél (lehetnél a korodtól), akkor simán. 2 felnőtt ember, nyugodtan mehet világgá. Az én fiam 21 volt, mikor egyedül ment el 6 hónapra Ausztráliába.Van telefon, internet, skype. msn.
2010. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%
20 évesen már nem 'elengednek e vagy sem'. Tanácsot adhat, de meg nem szabhatja, kivéve persze, ha a szüleidtől várod rá a pénzt. Szerintem keresd meg az árát és akkor nem lesz semmi probléma. Felnőtt ember vagy egy hosszabb kapcsolatban. Természetes, ha együtt mentek nyaralni, az meg mellékes, hogy hová.
2010. jún. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

KÖszi=) arik vagytok! csak anyu nem nagyon akar:S mert félt, fél h vmi történik velem befizetve mennék busszal nem is kocsival meg nem is szülői pénzből, mert most nyáron megyek dolgozni h összegyüjtsem rá

Hogyan tudnám megfüzni h engedjen el?:S

2010. jún. 23. 17:51
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

persze! én is 20 voltam, és kb. fél éve voltam akkor együtt a párommal és szüleim "elengedtek" - bár nem kértem engedélyt, de szóval nem szóltak ellene semmit (szintén Görögbe)!

Csajos kirándulásnak indult,csak közbe lett párom nekem is meg a barátnőmnek is, úgyhogy jöttek ők is. Apum még örült is,h legalább vigyáznak ránk :)


De szerintem amúgy nem kell 20 évesen engedély.

2010. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
97%
Elengednélek, de akkor ha a fiúval is jó a kapcsolatom és megbizok benne, vagyis tudom, hogy egy talpra esett akire rábizhatoma lányom:D
2010. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy elengedjen?:O

Én miután leérettségiztem annyit mondtam hogy megyek, meghallgattam a vélemenyüket és kész. Főleg, hogy mint írtad nem is az ő pénzéből mennétek...

2010. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Olvastasd el vele a kommenteket:D És ha busszal mentek, akkor annyira nem veszélye:D mintha autóval mennétel
2010. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
2,5 alatt megismerték öt rendesen, és szeretik is=) csak hát az anyai félelem=(
2010. jún. 23. 17:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!