Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Megtudná valaki mondani hol...

Megtudná valaki mondani hol kérdezhetem le az édesanyám élet státuszát? 30 éve nem láttam szinte nem is ismertem. Hol tudnék információt kérdezni róla?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Az adatvédelmi törvény értelmében hivatalos helyen nem. Próbálj meg ismerősöket felkutatni, akik tudhatnak róla valamit. Ha tudod a személyes adatait (születési hely, idő, anyja neve), akkor bemész egy lakcímnyilvántartóba. Az adatait nem fogják kiadni, de értesítik arról, hogy fel akarod venni vele a kapcsolatot és elküldik az elérhetőségedet. A többi már rajta múlik.
2018. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat de nekem nincs ismerősőm aki tudna róla bármit is.És nem szeretném vele felvenni a kapcsolatot csak azt szeretném tudni,hogy él e még ha igen hol?vagy már nem.?

Csak ilyen jellegü információt szeretnék megtudni róla.

2018. szept. 28. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
2 Bemész az utsó lakhelye szerinti illetékes önkormányzathoz, igazolod magad, hogy a gyermeke vagy, és egyből megtudod.Mind a családi állapotát, mind azt, hogy él-e még az adott személy, vagy már meghalt.
2018. szept. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 Az anyakönyvi kivonatodat ne felejtsd otthon, mert kevés hozzá a személyid, meg a lakcím kártyád..
2018. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem kötekedés, de 30 éve nem látta. Honnan tudná az utolsó lakcímét? Vagy én vagyok helikopter?
2018. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
5 Lehet tudni, főleg ha nyomon kíséred az életét. A pénzéhes rokonyokat is. Akik mindent elkövetnek, hogy letagadják az egyetlen jogos örököst a közjegyzőnél, meg kipakolják az értékeket. Bezonyám.
2018. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom az utolsó lakcímét.Akkor most mehetek a városomban lévő önkormányzathoz is vagy hova?
2018. szept. 28. 17:15
 8/10 A kérdező kommentje:

Tehát ha nem tudok róla semmit az utolsó lakcímét sem.

Akkor hova tudok fordulni ez ügybe?Válaszokat előre is köszönöm.

2018. szept. 28. 17:50
 9/10 anonim ***** válasza:
2018. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. szept. 28. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!