Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Családfa

A kérdés

Régi képek (nagyon fontos)?

Régen találtam neten egy olyan (valószínűleg külföldi) oldalt,amin többek között régi képek is voltak feltöltve.Találtam képeket régi magyar nemesekről,híres történelmi személyekről.El is mentettem a kedvencekhez az oldalt,de a gépem tönkrement,és minden törlődött.Olyasmi volt,mint a fortepan,vagy a hungaricana képtára.Ha ez segítség,akkor felül fekete szegélye volt a honlapnak.Az említett képek alatt magyar kommenteket is olvastam,tehát biztosan használatos magyar családfakutatóknál is.

Előre is köszönöm a segítséget!

Keress kérdéseket hasonló témában: családfa

2018. nov. 2. 14:55  Privát üzenet  

A válasz
Myheritage?

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2018. nov. 2. 15:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vérömleny van a macskám fülém. Holnap lehet nem tudom elvinni állatorvoshoz. Ha csak hétfőn tudom elvinni nem lesz nagyobb baja? (Képek lent. )
Ha gyári visszaállítás miatt törlődött az összes kép a telefonomon, azt vissza lehet esetleg nyerni valamilyen módon? Magyon fontos, bizonyító erejű képek tűntek így el.
Mit csináljak hogy a gépemre tudjam rakni a képeket?
S. O. S. Nagyon fontos! Eltűntek a telefonomról a képek, hogy "állítsam vissza" őket? Nem hiszem el, hogy kitörlődtek.
Telefonomból kitöröltem egy fontos mappát (képek) hogyan hozhatom vissza?
Ilyen ledes világító háromszöget hol lehet venni (fontos képek lent)?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Családfa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!