Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Valami nyomot hagyott bennem...

Valami nyomot hagyott bennem gyerekkorombol apum viselkedése? 16/L

Figyelt kérdés
ha valamit nem hallottam amit mondott hogy hogy irjak akkor rogton kiabalt.sokszor ugy beszel h : mindjart beverem a szad!,meg hasonlok.eleg egy pillantas es tudom h mit kell csinaljak.felek tole,de nagyon.vert is kisebb koromban.de mar nem emlekszem h miert is.nem voltam annyira rosz h megkellett verni,de o megis ezt tette.mostanaban egyre tobbet gondolok a szavaira,meg az hogy megvert tobbszor,es majd elfog a siras mert faj. :( pedig mar 2eve tavol vagyok tole,kulfoldon elek,s evente csak 2x talalkozunk.par hetre csak.
2010. júl. 4. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen nyomott hagyott,de próbálj meg értelmesebben fogalmazni,mert ennek se eleje,se vége.Alig tudtam ki bogozni,hogy mit akarsz.
2010. júl. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én, amikor depresszió miatt kierültem pszichiáterhez, az első kérdése az volt, hogy milyen volt a kapcsolatom az apámmal. Hát, nem túl jó.....
2010. júl. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerntem menj el psyihologushoz. Jobb lenne :)
2010. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tyűűű, nem bántásből, de itt te most arról beszélsz, hogy kiabált veled kiskorodban apukád, néha ráütött a fenekedre és te ettől felnőttként sirsz ott külföldön???

Hát, te tudod...

Ha én elmesélném, miket cwsinált az én apám...

Aztán mégse sirdogálok tőle.

Sőt az átlagemberek 99%-át ütötték meg kiskorában és kiabáltak vele, aztán semmi baja.

De hát persze nem vagyunk egyformák, ha tényleg ez a baj és nem a mostani életedben van a hiba, akkor fordulj szakemberhez, mert ezt le kellene tudnod kezelni, de úgy látszik, nem megy.

2010. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!