Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek ezek közül a...

Szerintetek ezek közül a nevek közül melyik illik leginkább a párom vezetéknevéhez?

Figyelt kérdés

A vezetékneve Berecz. Lány nevek: Laura, Daniella, Dana, Nóra, Lia. Fiú nevek: Dániel, Roland, Gergő (szigorúan nem Gergely!), Olivér.

Vagy ha ezek nem is, szerintetek mik a legjobb keresztnevek ehhez a vezetéknévhez?


2010. júl. 7. 18:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Az Adrián a legjobb szerintem!


Ha lány: esetleg Berecz Edina? Berecz Regina?

2010. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Az én kislányom is Laura,így tehát elfogultságból Laura,ha fiú Gergő.
2010. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Berecz Laura :)

Berecz Roland :)


Nagyon szép nevek. :)

2010. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Engem is Daniellának hívnak, és tapasztalatból mondom, hogy nagyon jó név. Rengeteg becézése van és amikor bemutatkozom, az emberek többsége rávágja, hogy nagyon szép nevem van.. :) A Laura tucatnév, a Dana meg a Daniellának a becézése, tehát ha Daniella a neve, akkor ebből kifolyólag Dana is és a név tulajdonosa döntheti el, hogy melyiket szereti jobban, és hogy melyiket használja (mármint valószínűleg nem változtat nevet, ha a Dana jobban tetszik neki, de akkor Danának fogják hívni). A Nóra szintén tucatnév, tehát marad a Daniella és a Lia. Berecz Lia Daniella / Berecz Daniella Lia.

Fiúnál a Dániel tucat, a Roland jó, csak a Berecz Roland már egy kész nyelvtörő. Szerintem a Gergő a legjobb, de az Olivér is tetszik.

2011. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!