Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lenne a...

Szerintetek hogyan lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

1,5 hónap múlva lesz a kislányunk 1.szülinapja. Mi úgy terveztük, hogy lesz egy családi ebéd vagy vacsora. Na most a probléma ott kezdődik, hogy anya és anyósom utálják egymást. Anyósom nagyon sokat piszkált mióta együtt vagyunk anyu ezért nem szereti. Anyósom pedig azért haragszik anyura mert anyu nagyon sokat segített nekünk. Anyu már nyugdíjas ezért jövő hónaptól ide költözik, hogy vigyázzon a kislányra hogy vissza tudjak menni dolgozni. Amúgy messze lakik és ritkán is láthatná és egyedül maradna a nagy házban. De ezt anyósom nem tudja egyenlőre.

Félek, hogy vita lenne az ebéden. Elég tűzről pattant mindenki egyedül én nem. Gondoltam arra is, hogy esetleg elmennénk egy étterembe megünnepelni de az mégsem olyan.

Tudnátok tanácsot adni?


2019. júl. 25. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy étteremben is be tudnak szólni egymásnak, bár mégiscsak jobban visszafogja egy ilyen helyen magát az ember, mint otthon.

Nálunk rettentő rossz a viszony mindenki között, majdnem el is váltunk, olyan szinten utál anyós (még mindig), hasonló a helyzet mint nálatok. Én tök simán inkább tartanék 3 szülinapot, egy "normálisat" 3-asban, aztán külön-külön megköszönthetnék a nagyszülők, ha akarják.

Egyébként mikor mi gyerekek voltunk, nálunk sem volt soha össznépi szülinap, ezért nem is aggódok annyira rajta, soha eszembe se jutott, hogy valami hiányozna. :)

2019. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég "tűzrőlpattant" vagyok, így az első megjegyzés után közölném, hogy a gyerekem legelső szülinapját nem teszi tönkre senki és akinek ez nem tetszik, az mehet haza! A másodikra pedig el sem kell majd jönni. Ennyi.
2019. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is menjetek el étterembe. Hátha akkor jobban türtőzteti magát a két nagyi.
2019. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alexa890610 ***** válasza:

4 éves a fiam.

Minden évben 3 helyen van szülinapi köszöntés.

Én viszem a saját szüleimhez, párom az övéihez és itthon hármasban is megünnepeljük.

Fárasztó, de legalább nincs sehol konfliktus.

2019. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!