Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékenység? Ti hogyan...

Féltékenység? Ti hogyan tudtátok magatokban elfogadni, hogy a párotoknak vannak ellenkezű nemű barátai? Évek óta jól működő kapcsolatunk van, az egyetlen problémánk a párom két lány barátja, akikre féltékeny vagyok.

Figyelt kérdés

Sajnos féltékeny típus vagyok, a kapcsolatunk jól működik évek óta, más problémánk nincsen, de elég nehezen tudom feldolgozni a lány barátait, akikkel havonta egyszer/kétszer összefutnak, beülnek beszélgetni valahova.

Én ilyenkor nagyon rosszul érzem magam és ezen szeretnék változtatni, van valaki, akinek sikerült magában elrendeznie a dolgot? Alapvetően minden tapasztalat érdekelne, érdemes-e véget vetni a kapcsolatnak ilyen dolgok miatt, ha úgy érzem, ő az igazi és nagyon szeretjük egymást?

Minden téren jó a kapcsolat, miért van szüksége vajon erre?

Köszönöm a válaszokat

28/L


2019. júl. 29. 12:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

10-re:

Én konkrétan akkor is megbíztam az emberekben, amikor abban az értelemben nem volt önbizalmam, hogy okos vagyok, helyt tudok állni az egyetemen vagy egy munkahelyen. Tartok tőle, hogy ez a fajta "ősbizalom", ami nekem szerencsére mindig megvolt, az életünk első pár hónapjában, max. első pár évében alakul ki, és ha akkor valami félresiklik, akkor alig-alig lehet később pótolni.

Elképzelhető, hogy egy pszichológus tudna ebben segíteni, de ő se könnyen.

2019. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
86%
szerintem rendben van, valószínüleg nincs szerelmi kapcsolata velük, és akkor szerintem csak neked kellene elfogadni. Miért ne lehetne más nemű barátai?
2020. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, mi lett így négy évvel később?
2023. aug. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!