Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akinek van azonos nemű testvér...

Akinek van azonos nemű testvére: nincs köztetek rivalizálás? Nem hasonlítanak össze túl sokszor a testvére (i) ddel a szülők?

Figyelt kérdés
(Nekem nincs azonos nemű testvérem, de látok olyan példákat, ahol a fenti kérdések felmerülnek.)

2014. febr. 4. 16:19
 1/6 anonim válasza:
93%
de igen osszehasonlitanak engem is a noveremmel. jajj hat hogy a novered milyen okos, te is lehetnel jobb tanulo.. a novered tud viselkedni te meg neha visszabb foghatnad magad.. a novered nem csavarog annyit mint te.. allandoan ez megy. Suliban is hogy jaaj hat a novered milyen jo tanulo volt mig idejart , peldat vehetnel rola..stb.. ez mindenkinel igy van szerintem de meg lehet szokni :D
2014. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem van. Az elsőhöz hasonló volt a szituáció, amíg nem lettem középiskolás, majd egyetemista. Én nem szerettem ezt az összehasonlítást, mert én én vagyok, és nem a nővérem. Tetejébe állítólag hasonlítunk is egymásra, és állandóan összekevernek minket
2014. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nálunk nem volt ilyen
2014. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk sem jellemzően volt ilyen. csak egy évvel idősebb nálam a nővérem, de mindenben teljesen különbözünk (külsőre-belsőre is)! más az érdeklődési körünk, a hobbijaink, így más-más dolgokban vagyunk erősek és gyengék.

szerencsére más tanárok is tanítottak bennünket, így a suliban sem állt fenn ez a veszély, hogy összehasonlítgassanak bennünket.

2014. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
rivalizálás? van...köztünk van...egy év van köztünk a hugommal...totál ellenkezőek vagyunk, de képesek vagyunk néha igenis rivalizálni...de ezt max úgy, hogy nem megy egyikünk kárára se...nagyon jóban vagyunk, nagyon szeretjük egymást...a szüleink és mások se hasonlitgattak minket össze...max olyan szinten hogy én ilyen vagyok, hugom olyan, mindegyikünknek megvan a maga jó és rossz tulajdonsága...
2014. febr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!