Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor adjam oda a meglepetés...

Mikor adjam oda a meglepetés ajándékot?

Figyelt kérdés
A feleségemnek 24.-én van a születésnapja, de mivel hétköznapra esik ezért hétvégén 27.-én tartjuk az összejövetelt. Mikor adnátok oda az ajándékot?
2019. júl. 29. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ja, tehát az, hogy "27.-én tartjuk" azt jelenti, hogy "27-én tartottuk", vagyis eső után köpönyeg...

Mindenesetre ha 24-én van, akkor igen, a vigíliáján, 23-án este is fel lehet már köszönteni, és ha az ő családjában ez így volt szokás mindig is, akkor tulajdonképpen valahol érthető, hogy csalódott volt, hogy nem köszöntötted fel már akkor.

2019. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"De előtte a durcit nem értem mivel még volt beszélve hogy 27.én lesz tartva."

Attól még a napján (vagy előző este) is kaphatott volna egy szál virágot legalább...

2019. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszöntve volt 24.én csak a meglepi nem lehetett odadni. Mert a 100 tagú cigányzenekart meghivtátok volna 24.-re mikor hazaesik a munkából fáradtan 27.-én meg szól a zene magnószallagról Vál ülsz csendben a buliban. (természetesen nem ez volt a meglepi csak érzékeltetni írtam ezt) Egyébként a 27.-e előre tisztázva volt közösen
2019. júl. 29. 20:38
 14/15 anonim ***** válasza:

"24.én felköszöntöttem de az ajándékot nem adtam oda mert nem ért volna semmit. Tovább ment a durci. ... a durcit nem értem mivel még volt beszélve hogy 27.én lesz tartva."

De annyit mondtál neki legalább 24-én, hogy azért nincs még ajándék, mert olyan valami lesz, amivel meg kell várni a 27-ét?

2019. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
57%
Hiszti. Már 23-án szóvá tette, hogy nem kap semmit? Fura.
2019. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!