Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kisfiam. Hogy kérdezze...

Anunimus kérdése:

Van egy kisfiam. Hogy kérdezzem meg, hogy lenne -e keresztanya?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a gimis barátnőm lenne a keresztanyja.De nem szeretném csak úgy megkérdezni ,hogy lennél -e keresztanya?Hanem valahogy kicsit olyan szívbemarkolóan,aranyosan.Valami tippeket szeretnék.Légyszí!Segítsetek!

2014. aug. 28. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem előbb puhatold ki, mit szólna hozzá. Nehogy úgy járj mint én... Felkért a tágabb baráti társaságból egy pár (kb. évente egyszer látjuk egymást) keresztszülőségre. Szívbemarkolóan.. én persze elsírtam magam, de (kövezzetek meg nyugodtan) nem a meghatottságtól, hanem mert annyira nem szerettem volna...Már van 5 keresztgyerekem és én komolyan veszem a keresztszülőséget... és most kaptam egy 6. is. Ezt már kicsit soknak tartom.
2014. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem biztos, hogy keresztelgetni kéne szerencsétlen tudatlan gyereket nyakra-főre, mikor azt se tudja még, hogy mi ez az egész, vagy mi történik vele.
2014. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Szeretném, ha te lennél az az ember, aki e kis angyal életét segítenéd velünk együtt, örömben és boldogságban, szomorúságban egész életeden és életén keresztül.

Örömmel töltené el szívemet, ha elvállalnád ezt a nemes tisztséget,és keresztanyja lennél első gyermekemnek,.... nevű kisfiamnak.

2014. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Engem is valahogy így kértek fel, ahogy a 3. írta. Közben a "kis angyal" épp szétkapta a dvd lejátszónkat... irtó jól jött ki a szöveg. :D
2014. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
nekem 2 keresztgyerekem van, de egyiket sem láttam évek óta. :) Nem vagyok ettől rosszul:)
2014. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Engem a sógornőm felkért, mikor még nem voltam az öccse felesége. Nem fogadtam el, mert a keresztszülőség nem abból áll, hogy évente x alkalommal ajándékot viszek, hanem én felelek a keresztény neveltetéséért. Nos, mivel én nem tartom a katolikus vallást, amit rám erőltettek gyerekként a szüleim, nem fogadtam el. Volt sértődés, ez van.
2014. aug. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!