Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha több, mint 10...

Mit szólnál, ha több, mint 10 év utána kiderülne, hogy a párodnak van egy exfelesége, és egy tinédzser fia, akikről te eddig egyáltalán nem tudtál? El tudnád viselni, hogy ennyi éven át hazudott, vagy otthagynád?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 01:27
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
33%
Miért veled ezt történt?
2010. júl. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%

A megfelelő indokkal el tudnám viselni, hiszen kettőnk közt például a kommunikáció nagyon jó, mindent megbeszélünk egymással, úgyhogy úgy vélem, hogy ha egy ilyen kiderülne, akkor megfelelő magyarázata lenne a dolgokra. Nem lennék mérges, biztos meglenne az oka rá.

Persze ha hülyeségeket mondana és megváltozna a természetes amiatt, mert kiderült a titka és nem viselkedne többé úgy, mint eddig, akkor valószínűleg azt mondanám, hogy ez így nekem már nem kell.

2010. júl. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom nyomós oka van rá, hogy miért nem mondta el. Ennek függvényében lehetséges. Gyerektartást fizet, találkozni szokott a fiúval? Ha erre a két kérdésre igen a válasz, azért ezt titkolni nem fair.
2010. júl. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
80%
Megkérdőjeleznék sok-sok dolgot,bizalmatlanná lennék.De esélyt adnék a magyarázatnak,sőt ,ha ő velem akarná folytatni,akkor ragaszkodnék a magyarázathoz.
2010. júl. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%

Iszonyatosan nagy marhának érezném magam, amiért belementem egy olyan kapcsolatba ahol nincs megfelelő kommunikáció.


Rendben van, hogy elváltak és nem akar róla beszélni és lezárta, de akkor is közölni kell, hogy ő már volt házas.


Az pedig, hogy 10 év alatt ennyire nem ismertétek meg egymást sokat elmond... el nem tudom képzelni, hogy velem ilyesmi történjen bár én jó emberismerő vagyok, lehet mások nem annyira.


De azt, hogy van egy tinédzser fia hogy titkolhatta el?


Én otthagynám a francba, hiszen ha eltitkolta nyilván nem vállalja fel őt illetve lehet nem is találkozott vele (vagy csak alig-alig) a 10 év alatt. Hát a gyerek tehet arról, hogy az anyjával megromlott a viszony?!


MIlyen ember az ilyen?


Kivágnám a pics.ába.

Persze azért a magyarázatát meghallgatnám, de szerintem nem győzne meg.



Egyébként az, hogy nem mond el valamit nem egyenlő a hazugsággal! Ha letagadja vagy ferdít az már inkább.


Kíváncsi lennék milyen mentséget tud felhozni, beszélj vele aztán majd írd meg mit mondott. Sok szerencsét.

2010. júl. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
5%
dehogy hagynod ott kedves utolsó, a nők ragaszkodnak a h*lyékhez, bunkókhoz.
2010. júl. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

03:56 Az intelligensebbje nem!

Ne általánosíts, és kikérem magamnak, hogy egy kalap alá veszel a naiv libákkal.

2010. júl. 12. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

Először nyilván nagyon dühös lennék rá, de aztán elgondolkoznék, hogy ennyi éven át miért nem mert bennem annyira megbízni, hogy ezt a lelki terhet megossza velem?


Üljetek le és beszéljétek meg. Lehet, hogy lesz elfogadható magyarázata, bár az én bizalmamat valószínűleg már nem tudná visszanyerni.

2010. júl. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%

Nem hazudott a párod

Ha rákérdeztél volna ,hogy van exfeleséged meg egy fiad és azt mondja nem akor hazudott volna

2010. júl. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%

Lenne egy tippem, hogy ha megkérdezed, hogy miért nem mesélt róluk, akkor azt fogja mondani, hogy: "mert nem kérdezted", vagy mert "ha tudtad volna akkor soha nem jártunk volna". Ha ezt a választ kapnám, akkor már nem azon gondolkoznék, hogy miért nem mondta el, és hogy miért viselkedik így, hanem azon, hogy érdemes-e így folytatni?


Gondolom az is képbe jöhet, hogy szeretett volna "még egy esélyt kapni az élettől", de a gyerek nem olyan, hogy valaki lemegy a közértbe és "vesz egyet"....ahhoz két ember kell, nemde? Jah, hogy nem akart gyereket, csak úgy becsúszott? Hát akkor is az ő "hibája", hiszen megtehette volna hogy védekezik, nemde? Jah, hogy az meg gáz ha a pasi védekezik? Hát akkor menjen a fenébe - szerintem.


Amúgy azt vettem észre, hogy az ilyen pasik abszolút kerülik a felelősséget, mindig mindent rád fog hárítani és a titok ami kiderült nagyban előre vetíti a kapcsolatotok jövőjét: Vajon hány gyereke van még rajta kívül, akiről nem tudsz? Vajon Veled/Veletek is így fog bánni (hogy sz@r majd a fejetekre?)


És azt hogy ez már a hazugság körébe tartozik-e, hát én azt mondanám, hogy eléggé vékony vonal van a két fogalom között, de személyesen én ezt már annak venném. Amúgy fizet gyerektartást, vagy valamit?

2010. júl. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!