Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthagynád-e a munkahelyedet...

Otthagynád-e a munkahelyedet ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk. (párom az adott ország állampolgára)

30 évesek vagyunk kisgyerekkel.

Párom 10 éve dolgozik egy cégnek. Itt tanult, és egyböl munkát ajánlottak. Multi cég. A fizetése egy normál fizetés a beosztásához. Nem túl kevés de nem is túl sok. Jól érzi magát és a cég is meg van vele elégedve.

De most felajánlott egy másik sokkal kisebb cég egy állást ugyan ennyi pénzért és ugyan ilyen feltételekkel.

Hogy miért gondolkodunk?

A mostani cégénél igényelhetne egy évnyi végkielégítést. itt nagyon sok multi cég felajánlja ezt a régi dolgozoknak, mert a fizetésük túl magas és ha pl 5 év múlva leépítés miatt mennek el akkor sokkal nagyobb lenne a végkielégítés. Páromnak nem ajánlották fel, mert jó munka erö, de ö megkérdezte és ki is számolták mennyit kapna. Ez egy fél lakás ára.

Viszont az új cég hiába bizots, de kicsi. Nincs olyan nagy lehetöség tovább képzésekre, vagy utazásokra. Az mostani cége világ minden pontján megtalálható, és már irodát is váltott, mert én máshol kaptam munkát, vagy is rugalmas.

Pénzben csak egy icicpicit mentek a mostani fizuja fölé.

Mit tennétek?


2011. márc. 21. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért szerintem nem éri meg váltani.
2011. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem váltanék. Ha jól érzi magát a mostani helyén akkor maradjon ott. Egy kicsi cégnél 10 év múlva is ugyanazt csinálhatja, de egy multinál fejlődhet. Pláne ha meg vannak elégedve vele és ő is a melóval. Szerintem ne váltson!
2011. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pontosan mennyi pénzről lenne szó?
2011. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Maradnék, egyértelmű.
2011. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!