Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az unokatesómmal?

Mi lehet az unokatesómmal?

Figyelt kérdés
Kiskoromban láttam utóljára, akkor is érdekes gyerek volt már. Felnőttünk, nekem lett külön családom. Nemrég felvette velem a kapcsolatot, hogy találkozzunk. Velem volt egy egésznapot (42 éves, férfi, de úgy nézett ki mint egy hatalmas 6-7 éves gyerek) de nagyon féltem tőle. Vettünk 4 darab süteményt a cukrászdába. Ott volt előtte a 4 darab sütemény és csak 3 darabot látott belőle. Mondom ez nem 3 hanem 4. Nézte, nézte jéé tényleg. Nagyon zavaros volt. Mesélt valamit, utána még 4x 5x elmesélte újból mintha először mesélné, mert nem emlékezett rá, hogy elmesélte. A lépcsőkhöz érve arra lettem figyelmes, hogy nem lement a lépcsőkön hanem leugrott a lépcsők mellett. (Nekem kitörött volna a lábam, mert elég nagy magasságból ugrott le, még senkit nem láttam onnan leugrani)Meglátott egy pillangót és kergetni kezdte. Ezeket nem poénból csinálta, voltak tiszta pillanatai, lehetett vele olykor olykor normálisan beszélgetni,de valahogy végig úgy éreztem mintha valami másik világban élne. Emellett észrevettem szerette volna mutogatni a testrészeit,hogy nézzem meg a térdét csak úgy. Állandóan "lecsúszott" a nadrágja.Aztán mondtam, hogy nem. Mindenáron ki akart vol a jutni a helyi strandra, de mondtam én nem megyek vele. Kiderült, hogy télen-nyáron strandon van mindennap egyedül, hogy lássák..Családja nincs, még párja sem volt. Egy unokatesómmal(tesójával) él együtt. Aggódnom kéne? Vagy ne szóljak inkább bele? 100 százalékig biztos vagyok benne, hogy kábítószert nem használ.
2019. júl. 31. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
A leírás legalább olyan zavaros, mintha unokatestvéred írta volna.
2019. júl. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát,azt tudom tanácsolni vegyél neki egy kis kutyát.🐶🐶🐶🐶🐕🐕🐕🐕🐕🐕
2020. jún. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!