Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Munkahelyemen...

Mit csináljak? Munkahelyemen egy külföldi cégnél van egy nő ak nagyon szép, csinos. De ő a főnököm. Nagyon jól eltudunk beszélgetni ez minden jól érzem magam vele. De csak Ennyi.

Figyelt kérdés
A feleségem meg nagyon féltékeny típus csak örjöng hogy biztos megcsalsz vele stb.. Mondtam neki nincs semmi köztünk.. mindig amikor haza jövök 1 hetenként,ez a veszekedés tárgya... De van egy kis gubanc mivel a főnököm jön ide Magyarországra meglátógatja a rokonát meg üzlet célból is van.. Mondta eljön pár titkárával, megnézi az új házunkat.. és mondtam hogy jó. de ebből iszonyat nagy balhé lesz a feleségem részéről.. Köszönöm a válaszokat 26F
2010. júl. 12. 09:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

ebből miért lenne balhé?

nem értem a feleségedet....!

a főnököd és ennyi!

magyarázd meg nek!

ha meg nem érti,akkor gy járt,magával tol ki!

2010. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
feleségem néha elégé bunkó és megjegyzéseket tud tenni ilyenkor.. még arra is képes lenne hogy ott helyben csináljon valamit.
2010. júl. 12. 09:57
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a házadat akarja megnézni, akkor biztos ott lesz a feleséged is (mindenképpen legyen otthon!), jó alkalom, hogy összeismertesd őket. Figyelj, hogy a feleséged a metakommunikációból is jól lássa a köztetek levő viszonyt, pl. véletlenül se nézzél a főnököd melle vagy lába felé, mert a nők ezt hamar kiszúrják, hanem csak az arcát nézd. Viszont ha a főnököd ott van, és közben adsz egy kedves finom érintést az asszonynak, pl. megsimítod a vállát, amikor elmész mellette, meg gyakran nézel rá, az biztos megnyugtatja.

Egyébként részvétem, nehéz egy féltékeny házastárssal együttélni.

2010. júl. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
én sem örülnék neki, ha hetente egyszer járnál haza, de közben egy nagyon jó nő venne körül mert a főnököd. de megbíznék benned. a feleséged miért nem bízik meg benned? nem hisz neked? valahogyan éreztetni kellene vele, hogy mennyire szereted és csak ő kell neked. a nőknek ezt érezniük kell, különben kiakadnak a legapróbb hülyeségen is. ha hazamentél, lepd meg valami aprósággal, vagy vidd el vacsorázni, romantikázz vele, majd egy jó pillanatában adagold be neki ezt a dolgot, hogy jön a főnököd. de előtte mindent dobj be, hogy érezze, szereted, akarod és milyen jó nő. mert ettől kicsit "nyugodtabb" lesz.
2010. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
kamuszagot érzek a levegőben...
2010. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerencsére én nem vagyok egy féltékeny tipus,hiába balhézik meg veszekszik valaki ha a párja félre akar lépni akkor ígyis-úgyis megteszi.Abban semmi kivetnivalót nem látok ha beszélgettek!De mivel a párod ilyen féltékeny én a helyedben nem vinném a lakásotokba a főnököm.Ha olyan jó viszonyban vagytok ,akkor beszéld meg vele,hogy párod miatt nem szeretnéd.Egyébbként is miért akarja megnézni a házadat?
2010. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
1 hétbe 1,5 napot vagyok otthon. Mindig teszek a kedvére, Ő érte is teszem hogy külföldön dolgozok hogy megfelelő környezetett teremtsek.. Meg szeretem is a munkámat ez tény... most 3 napot itthon vagyok.. elmondom neki..
2010. júl. 12. 10:09
 8/21 anonim ***** válasza:

Beszélgess el a feleségeddel,hogy ö a főnököd stb..Van talán oka hogy ilyen féltékeny a párod?Te hétvégén jársz haza(hetelsz)?

Azért kérdezem mert általában van oka ,hogy egy nő féltékeny.Vagy megcsaltad régen,vagy sokat beszélsz a nőről...Mi lenne ha lefújnád ezt a család látogatást a főnöködnél?Amúgy miért nem beszélted meg előtte a pároddal hogy elhívnád a nőt?

2010. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ugyanazt ajánlom, mint az előző válaszoló! legyen otthon a feleséged, végig próbálj a közelében maradni, néha öleld át és éreztesd, hogy büszke vagy rá. Pl. amikor megmutatod a házat, szórj el néhány apró érdekes, humoros történetet, amik az új házzal, veled és a feleségeddel kapcsolatosak. Valamint még annyi, hogy ha tényleg ennyire jó viszonyban vagytok a főnököddel ahogy írtad, finoman neki is megemlíthetnéd a feleséged féltékenységét (persze csak általánosságban, nem csak a rá irányulót) és akkor lehet, hogy a főnököd is rugalmasabban kezeli a helyzetet (mondjuk beszél arról, hogy mennyit meséltél már róla a munkahelyen, stb.) sok sikert!
2010. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mondta hogy közelbe lesz, én meg mutattam képeket a házról és nagyon tetszett neki, de nem egyedül jönne hanem a titkáraival.. és nagyon rendes emberek.. most csak meghívhatom őket 1-2 órára..
2010. júl. 12. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!