Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom mindenen nagyon hamar...

A párom mindenen nagyon hamar felidegesíti magát. Lehet ezzel csinálni valamit?

Figyelt kérdés

A páromat a legkisebb dolog is annyira felidegesíti, hogy ölni tudna. Ha mondjuk megy valahová kocsival és lassabban megy a sor akkor már úgy káromkodik...én már néha csak nevetni tudok amilyeneket mond :D. Mindenen egyből felidegesíti magát, ha a szomszéd beleszól valamibe akkor ő már robban, ha nem sikerül neki valami akkor is, ha nem neki van igaza és nem az övé az utolsó szó akkor is. A tényleg idegesítő dolgokról ne is beszéljünk. Már mondták, hogy mielőtt csinál valami számoljon el vagy 10-ig, de neki ez nem megy. Ha ideges akkor csapkod, káromkodik, tör meg mindent csinál. Sajnos mostanában egyre többször ideges.

Lehet ez ellen csinálni valamit? 27 éves

25/N


2010. júl. 12. 12:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Apu is ilyen,a legtöbb vita anya apa között ezért van. De utána bocsánatot kér. :)
2010. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Mióta vagytok együtt? Nem félsz, h előbb-utóbb mérgébe téged csap meg?
2010. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Igaz,ha össze vesztek megüthet.
2010. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
46%

Nekem az ilyen emberek nem szimpatikusak... Hiába beszéled meg velük, hogy semmi értelme ennek a hirtelen lobbanékonyságnak, meg hogy ezzel csak magát teszi tönkre, úgysem változtatnak rajta.

Nem értem miért nem lehet mindent egy kis "humorral" értelmezni, ha nem sikerül valami, inkább nevetni, mint káromkodni... de hát nem vagyunk egyformák! :)


16/F

2010. júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg stresszel,mint sokan mások is kis hazánkban. Van aki nehezebben birkózik meg a feszültséggel. Sokszor nehéz visszafognunk magunkat, de muszáj. Van akinek ez nem megy. Hogy mit lehet vele csinálni? Szerintem semmit. Neki magának kéne rájönnie, hogy sok esetben jobb lenne nevetni a dolgokon és nem idegeskedni, de ezt nagyon nehéz megállni.

Valahol pedig irigylem, mert sokan attól betegszenek meg, hogy mindent lenyelnek. Azoknak meg pont azt ajánlják, hogy inkább törjön-zúzzon, és ne tartsa bent a feszültséget.

Amíg nem bánt vele téged és a környezetét addig hadd puffogjon :)

2010. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Idegileg tönkre fogsz menni mellette ha összekötöd vele az életedet.Azokon a dolgokon amiken most nevetsz,később sírni fogsz.Nem beszélve arról,hogy az ilyen emberek akik ilyen agresszívak,nem riadnak vissza a tettlegességtől sem.

Most még csak kiabál vele,később majd ha nem kussolsz amikor mondja durr egy pofon.Ne tedd tönkre az életedet egy ilyen pasassal.Őrjöngjön egyedül.

2010. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Nekem bátyám ilyen, és nemmindig ráadásul, és nagyon idegesítő mikor valamit mondanék és nemfigyelve hogy épp milyen beéget valaki előtt vagy elveszi a kedvem a rámordibálással. Ráadásul már nem is vagyok gyerek, mint régen hogy elment mert bátyám. De azért különbség van kor és kor között. Nem jó, hogy barátod olyan. Türelem hogy lesz síró baba melett mikor felkelt majd titeket sokszor? Gondolkodj el ezen is.
2010. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem félek tőle...ha megüt akkor viselje a következményeket :D

Volt már olyan, hogy a régi szomszédunk felidegesítette (mondjuk az mindenbe beleszólt és még kötekedett is) és úgy megütötte, hogy kb 2 hétig fel volt dagadva az arca. Na hát azt meg is érdemelte :D

2010. júl. 12. 12:34
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd el mileőtt még rajtad tölti ki a dührohamait.Amúgy ezt már nem idegességnek nevezném hanem idegbetegségnek.
2010. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
nem félsz tőle,majd mond ezt azután h szájba rúgott.:S
2010. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!