Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítani akar velem a barátom...

Szakítani akar velem a barátom? 3 hónapja járunk, nem vagyok érzelmes típus, de most nagyon szerelmes vagyok, állítása szerint ő is az, ezt eddig így is éreztem. Mind a ketten makacsak vagyunk, sokat veszekedtünk, mindig mindenen. De megérte küzdeni.

Figyelt kérdés
A veszekedésekből kiindúlva nem volt könnyű a kapcsolatunk,de nem adtuk fel. Két hete viszont távkapcsolatot kezdtünk,mert külföldre költözött egy időre.Megígérte,hogy írni fog. Először irtam neki én,válaszolt is minden,azt irta,hogy szerelmem,ami megszokott,de az üzi végére nem írta,hogy szeret,ami fura. Nekem napok óta nem ír a haverjainak max két naponta dob egy levelet. Szakítani akar csak nem mer? Hülyének néz? Csak kaland voltam neki?
2011. márc. 16. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kalandra használt, de lehet, jó a megérzésed, hogy kezd részéről kihunyni a szerelem. Ennek sok oka lehet. Ha megtudod az okát ez ellen picit tudsz tenni, de én nem erőlködnék. Elsőként ugraszd ki a a nyuszit a bokorból, tehát fogd vissza magad, ne írogass neki, nézd meg, hogy reagál. Ha nem jól, tehát "átveszi a ritmust", akkor kérdezz rá, és ha úgy kell, zárjátok le a kapcsolatot, ne húzd tovább. A 3 hónap amúgy is mágikus.... akkor van az első vízválasztó, hogy működtök-e együtt vagy sem. Minden jót kívánok neked!
2011. márc. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem fontos lenne tudni a korotokat. Ha így próbál lerázni az elég gyerekes és nyuszi dolog, de simán előfordulhat. Hány napja nem írt?
2011. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gyerekesnek találnám,meg nem is így ismerem. 19lesz, én most töltöttem a 17.
2011. márc. 16. 11:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Szombaton írt utoljára.
2011. márc. 16. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Probáld ki ,ne irj neki semmit ne hívd ne reagálj semmire, ha szeret keresni fog, lehet hogy kicsit ha más helyen van felszabadultabbnak érzi magát és lehet hogy sok volt neki a szeretet,ne folytsd le ennyire ne lássa rajtad hogy elolvacc ennyire mert bepánikol és inkább nem kér belölled. Én is igy jártam fiatal koromban,nem tuttam hól a határ mennyit mutassak ,mert az örületbe lehet kergetni a pasit a sok nyálas szövegtől úgy hogy észre sem vesszük.24L
2012. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!