Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyósnak 47....

Mit vegyek anyósnak 47. szülinapja? Szereti a lovas dolgokat meg piros szint de már mindenen meg van, mit vegyek mégis?

Figyelt kérdés
22/L
2011. aug. 15. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami "csináld magad"? Piros selyemre festhetnél valami lovas képet, akár csak feketével egy sziluettet (ezt elég egyszerű rámásolni, ha kinyomtatsz egy képet), és akár lámpaernyőként (bár az haladó fokozat) akár csak faliképként?
2011. aug. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rakjál ki neki egy lovas puzzle-t, és utána kereteztesd be. Így a kezed munkáját is értékelni fogja.
2011. aug. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húúú,nem tudok tanácsot adni,én már az anyós szó hallatán is kirohanok a világból....De látom te a ritka szerencsések közé tartozol,úgyhogy gratulálok.
2011. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy én is szeretem az anyósom, nagyon kedves, jó lélek, végtelen intelligens és jó humorú. :)
2011. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyjából mi is kijövünk,csak ritkán vannak veszekedések,bár már szeretnénk a saját otthonunkba költözni,de még nem találtunk rá a pénztárcánkhoz mért értékű házra párommal.
2011. aug. 15. 13:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy piros lovat. :D
2011. aug. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!