Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elmuljon a...

Mit tegyek, hogy elmuljon a szomorusagom? Nagyon elvagyok keseredve

Figyelt kérdés
tegnap este a ferjem nagyon megvert mert, nem mondtam el neki hogy ebbe a gyakori kerdesekbe szoktam, kerdezi ill. valaszolni is! mondtam neki ez errol szol, es nem egyszer latta mar hogy bent vagyok ezen az oldalon!
2008. nov. 14. 16:34
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez lett volna az utolsó verés...mit képzel magáról? az ilyen nem ember hanem egy állat (már ne haragudj)...

Én ott hagynám most ebben a percben...és mi volt az indok miért vert meg? mi nem tetszett? egyáltalán hogy jön ilyensmihez? ennyire szeret Téged? ezt mind mind megkérdezném tőle, de a cuccait pakolnám is össze...

nagyon sajnálm ami történt, és elnézést ha elragadtattam magam, de ilyent nem lehet tenni egy nővel. egy nőt tisztelni kell!

ha megpofozna, már azért is otthagynám, nemhogy ha megver...

Üdv, és kitartást, és bátorságot a toábbiakban.

(ha nagyon nagyon szereted és úgy érzed meglehet beszélni tedd meg, viszont ha már előfordult ilyensmi akkor nincs miért tapaztalat szerint aki egyszer megteszi az többszőr is...)

2008. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

igen igazad van teljesen:(

sajnos mar elofordult tobbszor is de ez nagyon durva volt van egy masfel eves kislanyunk is!

2008. nov. 14. 16:43
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Elképedve olvasom, amit írtál, és nem értem a férjedet. Azért vert meg, mert használod az oldalt? Ez ok neki arra, hogy megüssön? Ez hihetetlen számomra. Nem ember az ilyen, már bocsánat. Én is csak azt tudom mondani, hogy pakolj és hagyd ott. Ne engedd magad. Ne éljél félelemben életed (vagy az ő élete) végéig. A kislányodra is gondolnod kell. Őt is ütötte már meg? Ha még nem, szerinted képes lesz rá? És ha őt is megüti, mit fogsz tenni? Úgyhogy menj, olyan messzire ettől az "embertől", amilyen messzire csak tudsz.
2008. nov. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem, nagyon, nagyon elszomorít, hogy minden napra jut egy ilyen eset. Az viszont nagyon helyes, hogy nem hallgattok, hanem segítséget kértek! Ez nem a Te szégyened, hanem a bántalmazó, erőszakos férjedé!!!!!!!


Az, hogy nem enged kedved szerint internetezni, annak egyik jele, hogy korlátozni akar és a tulajdontárgyának, szolgájának tekint.


Kérlek, olvasd el az erre a kérdésre adott válaszokat, mert a probléma a Tiédhez nagyon hasonló.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ajánlom:

Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen

www.nane.hu

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között)


Ami a lényeg:

Az erőszakra nincs mentség. Nem a Te hibád.

Nem kell tűrnöd. (Ha gyengének érzed magad ahhoz, hoyg lépj, gondolj a gyerekedre is.)

Te ezt nem érdemled. Jogod van békében, biztonságban élni.


Családon belüli erőszakról:

[link]


Sok erőt kívánok Neked, hogy ki tudj lépni ebből a kapcsolatból (mielőtt nagyobb bajod esik...)

Szeretettel

Hypathia

2008. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek! de nem magyarorszagon elunk(kulfoldon) ha elhagynam nem tudna hova menni se! meg aztan nem utolso sorban a gyerekem apja es valahol meg szeretem, de nem birok mellete ugy elni hogy felek mikor tor ra megint, es ujra megut es nem akarom azt se hogy a lanyom ugy nojjon fel hogy lassa az anyjat boldogtalanul mert sajnos ilyen helyzetekben az vagyok ha megprobalom is tartani magam az arcomon latszik a szomorusag es ezt a tegnap estet sajnos nem birom feldolgozni:(
2008. nov. 14. 16:59
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

"ha elhagynam nem tudna hova menni se!"

És kit érdekel? (bocsi tudom nem ennyire egyszerű) de ha képes megverni képes megütni, TÉGED, aki a felesége vagy és állitólag elvett mert szeret, és a gyarekét hordtad a szived alatt és most képes megütni? hát akkor mennyen a sunyiba, éljen meg ahogy megtud...Te nem atrtozol neki semmivel. PAkol és menj. saját érdekedben.

Mége gyszer minden jót, és kérlek irj ha döntöttél, üdv még 1x az első válaszadó...:)

2008. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
nagyon nehez! hulye vagyok, mert mindig abba bizok hogy hatha tobbet nem ut meg pedig ez baromsag!az a baj hogy ha elmennek is pl anyamekhoz egy lepcsohazba lakunk soot meg egy emeleten is nem tudnenk meszire menni tole!
2008. nov. 14. 17:09
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben is hívd fel a NANÉt, hogy mik a lehetőségeid. Egy olyan képzett szakemberrel fogsz beszélni, aki már sok bántalmazott nőnek segített. És ez nem kötelez semmire.


Ha elhagynád, ő nem tudna hova menni, vagy Te? Mert ha ő, hát le van sz..va, miért nem gondolkozott, mielőtt kezet emelt Rád? Most viselje a következményeket. Nehogy már sajnáld.

Nem hiszem, hogy ugyanazt a szeretet érzed iránta, mint a verések előtt. Szeretet és félelem nem férnek össze.

Ne akarj kötelességtudó és önfeláldozó lenni, vedd tudomésul, hogy az életed forog veszélyben. Tudod hány nő belehal a végén, mert jóhiszeműen megbocsátja az iylen eseteket? Aki egyszer üt, újra fog ütni, és egyre nagyobbat. Miért? Mert tudja, hogy megteheti, ha úgyse hagyod el.


Ami meg a gyereket illeti: a kisebb rossz, ha szomorúnak látja az anyját, mintha megverve.

Elmesélek Neked valamit. 5 éves voltam, amikor "apám" részegen hazajött, és üvöltözött, bántotta Anyukámat, széttört egy-két berendezési tárgyat - és a fekete váza csorba széle örökre e szörnyű estére emlékeztet. Én üvöltöttem ahogy a torkomon kifért, hogy "apa, ne bántsd anyát", őú azt mondta, "nem bántom", és tovább bántotta.

Örökre bennem maradt ez a fájó élmény. Pedig velem csak egyszer fordult elő ilyen, mert Anyukám beadta a válást.

Nagyon jól tette!!!!!!!! A kisebb rossz apa nélkül felnőni - amúgy meg honnan veszed, hogy később nem találnál új partnert, aki meg is érdemel Téged? - mint egy brutális, durva, verekedős apával, aki rettegésben tartja a családját.

2008. nov. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

A legelső dolog amit tehetsz, hogy a legrövidebb időn belül ott hagyod! Itt nincs mit mérlegelni!

Ne haragudj, de ha ezek után mellette maradsz, a saát mártírságod rabja leszel.

Mi az , hogy szereted? Egy agresszív állatot , aki nekedment? Már bocsánat, de ha egy idegen tenné, nem mennél a rendőrségre feljelenteni? Attól hogy a gyereked apja, ezt szerinted tűrnöd kell?

Pont úgy véded meg a gyerekedet attól , hogy egy iszonyatos légkörben nőjön fel, ha azonnal otthagyod.

Légy nagyon határozott, és ha kell, kérj férfi ismerősöktől segítséget!

2008. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
koszonom szepen:(
2008. nov. 14. 17:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!