Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisz nekem senki?

Miért nem hisz nekem senki?

Figyelt kérdés
Azt hiszik csak hallucinálok, és el akarnak vinni orvoshoz. Mikor egyedül vagyok otthon, valaki mindig szokott hívni. Nem hiszik el, hogy valaki állandóan hívogat. Azt hiszik bolond vagyok, és nem tudom bebizonyítani hogy nem, mert mindig a vonalason hív, legalább a mobilon hívna, akkor meg tudnám nekik mutatni. Szerintem apukám az, így akar a túlvilágról kapcsolatba lépni velem, ugyanis ő tavasszal meghalt, alkoholista volt. Mindig vert engem, mert meggyőződése volt, hogy nem az ő lánya vagyok, hanem anyu megcsalta. Gyerekkoromban pszichiáterhez kellett járnom és most anyuék vissza akarnak vinni. Két éve nem kell járnom és egy éve a gyógyszereket se kell szednem. Csak be kellene bizonyítanom, hogy tényleg hívogatnak. Hogy tehetném? Mit csináljak? L/18
2019. aug. 5. 17:16
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
100%
Ha legközelebb egyedül leszel felveszed kamerával, ahogy éppen csörög a telefon.
2019. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%

Ma már a vezetékes telefonokon is van híváskijelző és előzmény visszakereső.

Ha nektek nem ilyen van, cseréld le! Jófogáson, Vaterán 2-5 ezerért kapsz ilyet.

2019. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%

Fel szoktad venni?


Ne haragudj de én nem hiszek a szellemekben. Nem lehet h élő személy akar veled beszélni (pl egy srác)?

2019. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Az okostelefont közel kell tenni a kagylóhoz, és lesz igazolás a hívásról.
2019. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Persze hogy felveszem, de senki nem szól bele. Néma csönd, csak búgást hallok. Volt olyan, hogy egy székkel odaültem és 5 percig a fülemhez tartottam, de soha nem szólt bele senki. Anyu időpontot is kért már, addig el kéne hitetnem velük hogy nem én képzelem be. Mert ha nem megyek el vele, bevisznek es megint telenyomnak gyógyszerekkel. Nagyon kéne a segítség, de nem tudom kihez forduljak.
2019. aug. 5. 17:40
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Telefontársaságtól ki lehet kérni a híváslistát.


Egyébként hosszasan csörög, vagy csak egy pillanatra?

2019. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Másik ötlet, húzd ki a telefont. Ha ezután is csörög, akkor csak hallucináció.
2019. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Addig csörög amíg fel nem veszem.
2019. aug. 5. 17:46
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
vedd fel a mobiloddal videóra amikor csörög, és azt is ahogy felveszed és nem szól bele senki!
2019. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

,,Szerintem apukám az, így akar a túlvilágról kapcsolatba lépni velem''


Biztos,hogy nincs szükséged orvosra? Egyébként meg vedd fel videóra.Lehet valaki szórakozik,szünet van,sok gyerek unatkozik otthon.

2019. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!