Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez de gáz volt! Hallottam a...

Ez de gáz volt! Hallottam a szüleimet szexelni?!

Figyelt kérdés

Épp ki akartam nézni az utcára, és majdnem rájuk nyitottam, remélem nem láttak meg az ajtóablakban (matt).

Veletek előfordult már ilyen?


2011. okt. 22. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
És akkor mi van?Mé te hogy lettél?A gólya hozott??
2011. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem de akkor is bakker ezt nem lehetne éjszaka xD és nem napközben?
2011. okt. 22. 14:53
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Részvét, de én ezzel az infóval nem sokat tudok kezdeni.
2011. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dilettáns döggomba ***** válasza:
94%
Most volt kedvük, idejük. Lehet, hogy éjjel inkább aludnának. :D Egyébként egészségükre, te pedig örülj, hogy még élvezik egymást. :D
2011. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Hallotad Őket, amúgy még nem.Amúgy jah és hányingerem volt.:D
2011. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
hopsz - amúgy még nem.
2011. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy? Képzeld, sok gyerekes szülő (mármint hogy van gyereke) mit nem adna egy nappali szexért. De míg kicsi a gyerek, nem tehetik meg, mert nem szabad magára hagyni.

Felnőtt embereknek is kell a szex, képzeld. :) Sőt, elsősorban nekik kell, nem a kis tojáshéjvalagú tiniknek...

Örülj, hogy nem azt hallgatod, hogy anyád hogy utasítja el már-már kiabálva apádat, ahogy az közeledne. Na, én ezt hallgattam évekig... Persze, jobb, ha a gyerek nem hall és lát semmit, de néha megesik. Ha máskor gyanúd van, hogy tán nekikezdenek, kerüld el a ház azon részét.

2011. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Mi ebben a gáz, örülj neki, hogy még mindig szeretik egymást. Nem értem, miért olyan nehéz egyes tizenéveseknek megemészteni, hogy a szex nem csak az ő előjoguk! Persze ebben hibásak a szülők is, ha túl prűdnek tettetik magukat.
2011. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem nehéz megemészteni, de azért mégsem akarok ilyeneket hallgatni xD
2011. okt. 22. 17:01
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Hallgass fülhallgatóval zenét, vagy kapcsold be a tv-t.
2011. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!