Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik (csinál úgy...

Miért viselkedik (csinál úgy ) a húgom, mint néhány állat?

Figyelt kérdés
Azt mondta nyaraláson, hogy ló akar lenni, mostanában meg kutyának és macskának képzeli magát. Már 1-2 éve megy ez, és kicsit idegesítő (ő 6 éves)

2019. aug. 7. 18:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerek és ez tök normális.
2019. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:
64%
Szerepjátékozik, ebben a korban ez a normális. Tuti hogy te is csináltad. Én nem szerepjátékoztam de nagyon szerettem volna macskává változni. Csak jóval később tudatosan tanultam meg szerepjátékozni de akkora király dolog hogy ha gyerekkoromban tudtam volna hogy hogy kell, akkor állandóan azt csináltam volna :D
2019. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

De cuki lehet :)

Teljesen normális! Próbálj meg csatlakozni hozzá játsz vele, és nem idegesítőnek fogod értékelni hanem mókásnak :)

2019. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gyerek, hagyjátok csak játszani!
2020. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hatévesen is olyan voltam, mint Sheldon Cooper.
2022. máj. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10: Te nem Likó Marcell vagy?
2022. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!