Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valaki annyira...

Hogyan lehet valaki annyira irigy a saját családtagjára hogy az utálatba megy át, és inkább vadidegen emberek társaságát keresi?

Figyelt kérdés

Van itt valaki aki szintén így járt ?!

Hogy a saját családtagja inkább vadidegen emberek társaságát keresi mindezt az irigység miatt. Te mit tettél/hogyan kezelted a helyzetet amikor a rokonod irigy rád?!


2019. máj. 22. 00:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Nem is értem az irigység hogy mehet át utálatba? ( Családon belül ).

Már az eleve rossz ha a saját rokonod irigy rád, nade az hogy ez még utálatba is menjen át hihetetlen! Hogy lehet ez?!

2019. máj. 22. 00:29
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésből semmi nem derül ki.

Attól, hogy az embernek van egy családja amibe belecsöppen nem köteles szeretni vagy egyáltalán elviselni őket. És ehhez irigység sem kell. Lehet csak simán utál téged, még az is lehet, hogy okot adtál rá. Az irigységgel takarózó emberek általában a legrémesebbek :)

2019. máj. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Dehogy is, nem adtunk rá okot (utálatra.) Nem erről van szó.

Tényleg irigyek. Vissza lehet hallani dolgokat, más emberektől tudod?! Nem én találtam ki.

2019. máj. 22. 01:53
 4/15 A kérdező kommentje:

Szerintem meg az a rémes ha valaki a rokonára irigy. Én nem kitaláltam hanem megtudtam ezt.

Hosszú a történet ha valakit érdekel bővebben kifejtem. Csak általánosságban kérdeztem ti hogyan kezelitek a helyzetet ha veletek előfordult már ilyen?

2019. máj. 22. 01:56
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Egyaltalan nem vagyok biztos abban, hogy irigyek. Szerintem csak siman utalnak, mert tahoparaszt modon viselkedtel veluk, vagy egyeb oka van.


Mi peldaul jobban elunk, mint a testveremek, de megsem beszelunk veluk 12 eve, mert ki akarta koltoztetni a szuleinket a hazukbol, meg ugyvedet is fogadott a celert (nem sikerult neki). Szoval nem irigyseg, hanem megvetes.


Ne gondold, hogy mindenki, aki nem all veled szoba, az irigy rad. Egyszeruen nem vagy szeretetre melto. Ennyi.

2019. máj. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Jaj Ágikám,te rád mindenki irigy szerinted. Nem irigyek egyáltalán de mindenki unja már meg nevetséges is szerintem mikor kiposztolod a facebookra a 20ezer forintnyi milka csokival,pénzzel,körbepakolt gyerekeidet. Aztán másnap,szintén a facen puffogsz hogy rád mindenki mennyire irigy,mert minek 4 pár arany füli a gyereknek,fenn hangon hirdeted hogy te megteheted. Megteheted? Hát ha dolgoztál érte akkor biztos.
2019. máj. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Nincs abban semmi, hogy valaki nem jön ki a rokonaival. Az irigységen kívül ezer meg egy oka lehet rá.
2019. máj. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%

Nekem anyám ilyen. Gyakran csak pát az irigysége mértéktelen vásárlásba vagy idegenek felé mutatott indokolatlan bizalmaskodásba.

Mit lehet ellene tenni? - nagyon semmit. Elfogadom így

2019. máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Ha valaki utál, azért biztos te is tettél érte rendesen. Csak úgy a semmiért nem fognak utálni, hidd el! Te hogy viselkedsz? Milyen ember vagy? Nyilván te másképp látod magad, mint egy kívülálló, különben nem gondolnál ilyeneket. Ha engem valaki utál, vagy megharagszik rám, végiggondolom, hogy mi az oka és rá is jövök. Van, hogy csak egy ostoba félreértés, de van, hogy tényleg bunkó voltam. Nézz mélyen magadba!

A dicsekvés, nagyképűség, rosszindulat, sz.arkeverés, mások lenézése stb. mind mind olyan tulajdonságok, amiért nem irigyelni fognak, csak utálni és sajnálni.

2019. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyik sem igaz! Olvassátok el amit korában írtam! Teljesen jó volt a kapcsolatunk amíg nem kezdtek el irgykedni.
2019. máj. 22. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!