Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a válóok és a történet...

Mi volt a válóok és a történet, ahogyan elváltatok?

Figyelt kérdés

- Mennyi ideig tartott a házasság?

- Gyerek volt-e?

- Mennyi pénzt vesztettek?

- Milyen betegségetek alakult ki, ami ezzel összefüggésbe hozható?

- Férfi vagy nő vagy?


És a legfontosabb:

Ha visszaemlékeztek a kapcsolat elejére, milyen árulkodó jelek voltak a másikban, ami utalhatott arra, hogy ez lesz?


(Kérdésem, célja hogy házasság előtt jobban ki tudjam szűrni, hogy kivel érdemes házasodni és kivel nem.)



2019. aug. 8. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

13 év utan váltunk, megcsalt, kiraktam.

Ennek fényében: azt soha, senki nem fogja előre látni, hogy 5-10-× év után mi lesz, mit tesz a másik. Van, amikor nyilvánvaló, hogy kár is házasodni, mert nem illenek össze, például. De arra több példa van, amikor két ember összeillik, aztán sok év után mégis válnak.

Van, amikor érdemes elválni.

Ha az anyagiak a legfontosabbak, és a pénzed félted tőle, akkor vele ne házasodj. Sokkal fontosabb dolgot bízol rá, mint a pénzed.

Egy biztos: mindegy, hogy most hiszel, saját magadról se tudod biztosan, hogy x év múlva mit fogsz csinálni, hol leszel az életben. Nem hogy másról.

2019. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

- 8 év a házasság, de előtte 2 év együttélés.

- 1 fiú

- fogalmam sincs. sokat

- idegi alapon kialakult asztma, depresszió, önbizalom teljes hiánya, önmagam elvesztése

- nő

- uralkodási vágya

- szociopata viselkedése-

- szép lassú önbizalom rombolása.

- féltékenység


Megjegyzés: Tudsz figyelni a tipikus jelekre, mint féltékenység, érzelmi zsarolás, de ha szerelmes vagy, akkor csak kisebb hibáknak fogod látni, vagy rosszabb esetben tetszeni fog, mondván, azért féltékeny mert szerelmes ő is. Csak akkor leszel képes hideg fejjel a tipikus jeleket értelmezni, ha már nincs az a "rózsaszín köd", és amikor elfogadod a barátaid, családod intelmeit, hallgatsz rájuk.

2019. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

12 éve voltunk házasok.

4 gyerekünk van.

Gyakorlatilag mindent elvesztettem. A házat, 2 autót. Mivel a házat elvesztettem, így az ott működtetett vállalkozásomat is.

Szerencsére sikerült újra talpra állnom.

Megcsalt és ezért lett vége. Semmi nem utalt rá. Mielőtt kiderült, azon a héten még a házassági évfordulónkat szerveztük.

2019. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Kimaradt, hogy férfi vagyok.

És még az, hogy a válás után depressziós voltam.

2019. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!