Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj van! Hosszú a történe...

Nagy baj van! Hosszú a történet! Többi lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kezdjük az elején:A csalàdom így néz ki: anyával élek hugommal (aki a féltestvérem, anyukánk ugyanaz, apa az más) papa,mama.30 km re tőlünk apa a neje, és a fiatalabbik bátyám.Pesten meg a idősebbik bátyám.A hugom neve legyen Eszter, fiatalabbik báttyé Ricsi az idősebb Barni.Én mondjuk ómindszenten lakok,apáék meg pl nagymindszent.Ricsi egy lánnyal jár aki tortenetesen ómindszenti, legyen a csaj neve Kata.Egyszer elvoltam velük egy koncerten,és ittam egy kicsit, de volt hogy egy fél órára magamra hagytak egy haverjukkal.Ők csak berúgtak,nem olyan tipikusan voltak berugva hogy a foldon kusztak.jól voltak.És most ómindszenten a pletykás 70-80 éves öreglányok elkezdték terjeszteni a faluban hogy hetente berúg a Kata,drogozik Ricsivel.ők 17 évesek, de nem drogoznak,tudom én.Nem szeretem Katát.Ezek ilyen kitalàlt dolgok.Ezt az egykori munkatársa mamámnak mesélte hogy hetente berugnak,drogoznak,fetrengenek itt-ott.De bátyámból nem tudnám kinézni.És mamám el is hiszi.Nagyon szeretem bátyámat, de azt gondolja anya mama papa hogy rossz hatással van rám.Nem értem hogy miért gondolják ezt, mert mindkettőjük számára fontos a tanulás,bátyámat sem így ismerem.Hogy tudnám elérni hogy a család véleménye megváltozzon.És ha megemlítem a bátyámnak hogy ilyen pletykák keringenek a faluban róluk mi lesz a véleménye?

2015. okt. 17. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
De rohadtul ráértek mindannyian komolyan.A vén szatyrok veltek foglalkozni, ti meg velük...
2015. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
A vén szatyrok mindig kell v mi pletyka,öreg korukra ez jutott nekik..
2015. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Menjetek el a Mónika showba, garantált sikersztori :D
2015. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Ölni tudnék ilyen nagy problémákért....
2015. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Segítek neked egy kicsit:


A történet röviden a lényeggel: A kérdező tesója és annak a csaja egyszer piáltak, a falubeli vénasszonyok ezt megtudták és azóta pletykálnak róluk, hogy alkeszok és drogosok. A család szerint a bátyó rossz hatással van a kérdezőre.



Na ugye milyen szépen le lehet ezt írni 2 mondatban, családfa nélkül...

2015. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nagyobb a probléma, mint hinnéd...megszünt a mónika sóóóó, most mi lesz veletek?
2015. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hujujj rólam mik mentek a faluba!

Én szembesíteni szoktam a vén infónéniket a dumájukkal!

Szokott lenni ám hebegés-habogás...

Régi szép idők...

Azóta nem nagyon bacakodtak velem, igaz a fele már a temetőben kussol.

2015. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen pletykás néniket le kell tojni. Én már egy halom gyereket nevelgetnék,ha a pletykák igazak lennének. (sosem voltam még terhes,gyermekem sincs)
2015. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!